Netflix Filmi The Grey Man En Pahalı Film Olacak

Netflix gündemdeki yerini kaybetmeyecek gibi duruyor. Daha yeni açıklanan rakamlarla şirket 183 milyon aboneye ulaşmıştı. Bunların yanında Netflix tarafından ünlü isimleri bünyesinde toplayan bir film daha geliyor. The Grey Man ismiyle bu film Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmi olacak.

Netflix’in en pahalı filmi ünlü yıldızlarla çekilecek

The Grey Man adıyla karşımıza çıkması planlanan filmin başrollerini ise Ryan Gosling ve Chris Evans paylaşacak. Filmin en heyecan verici yanlarından birisi Netflix’in en yüksek bütçeli filmi ünvanıyla anılacak olması. Film tam anlamıyla 200 milyon dolara çekiliyor.

The Grey Man

Yeni Netflix filminin dikkat çeken yanları bununla sınırlı değil. Filmin yönetmenliğini, gişe rekorları kıran Avengers: Endgame ve Infinity War filmlerinin yönetmen kardeşleri olan Joe ve Anthony Russo üstleniyor.

ames Bond film serilerinin ölçeğinde bir aksiyona dayanan film aslında popüler bir kitap uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Mark Greaney‘in aynı isimli eserinden uyarlanacak film temelde ”düelloya” dayanıyor. Aksiyon kategorisinde listelenecek olan filmden Netflix’in beklentisi oldukça yüksek.

Netflix salgın döneminin en çok kazanan şirketleri arasında yer alıyor. Bu başarıyı The Grey Man ile daha da artırmayı hedefliyor. Netflix’in en pahalı filminin çekimleri salgın sürecinin hâlâ tam olarak atlatılamadığı için uzayabileceği ve en iyi ihtimalle filmin 2021’in sonlarında karşımıza çıkabileceği aktarılıyor.

KAYNAK

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 10 Film

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: