Netflix pedofili tepkisi şiddetlendi, Filmin Konusu ve fragmanı

Netflix pedofili tepkisi şiddetlendi, Filmin Konusu ve fragmanı. Twitter’a girenler son birkaç saattir #NetflixPedofilia etiketinin ilk sırada yer aldığını görüyor. 80 binden fazla tweet ile büyük tepki gösterilen bu olayın kaynağı, 9 Eylül’de yayınlanacak olan Cuties veya Türkçe adıyla Minnoşlar filmi.

#NetflixPedofilia etiketinden anlaşılabileceği üzere platform ‘pedofili’ ile suçlanıyor. Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde Netflix’e tepki gösterilmesine neden olan film, 11 yaşındaki küçük bir kızı konu alıyor.

Netflix pedofili

Netflix Pedofili etiketi gündemde: Cuites / Minnoşlar filmi!

1 saat 36 dakika uzunluğunda olan ve 18 yaş üzerine yönelik olduğu belirtilen filmin açıklamasında şu ifadelere yer veriliyor; 11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlayarak aile geleneklerine meydan okur.

Kullanıcılar filmin yayınlanması halinde Netflix aboneliğini sonlandıracağını belirtirken, görüşler ikiye ayrılmış durumda. Sosyal medya platformlarda yapılan paylaşımları incelediğimizde bu duruma tepki gösterilmemesi gerektiğini, filmin konusunu beğendiğini dile getirenlerin olduğunu görüyoruz.

18 Ağustos tarihinde Netflix YouTube kanalında yayınlanan videoyu incelediğimizde 13 bin kişinin beğendiğini, 361 bin kişinin beğenmediğini görüyoruz. Video altındaki yorumlarda da ciddi bir tepki gösteriliyor. Bu kapsamda Netflix’in vereceği karar oldukça merak ediliyor.

Güncelleme: Netflix kısa süre içinde gelen tepkilere karşılık olarak Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı paylaşımda, filmle ilgili görsellerin ve açıklamanın güncellendiğini söylüyor.

KAYNAK

 

MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Ne kadar uyumalıyız? Günlük hayatımızda uykunun önemi nedir?

Ne kadar uyumalıyız? Hangi yaşta ne kadar uyumalıyız? Düzenli uykunun vücudumuza faydalarını yazımızda sizler için …

Evde Ugulayabileceğiniz En Etkili Sivilce Maskeleri

Tüm kadınların ortak sorunu sivilcelerden kurtulmak için evde yapabileceğiniz sivilce maskeleri ile çözüm basit. İşte …

1.Ay Hamilelik Dönemi

1.Ay hamilelik döneminizde sizde ve bebeğinizdeki değişimleri yakından ele almak alalım. İlk olarak sizde yaşanan …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: