Nur Yerlitaş’ın Vefatıyla İlgili Ünlülerin Paylaşımları

Modacı Nur Yerlitaş’ın vefatı dostlarını olduğu kadar ünlü isimleri de derinden sarstı.Vefatıyla ilgili sosyal medyada ünlü isimlerden paylaşım yapıldı.

Hastalığından dolayı geçtiğimiz yıllarda beyin ameliyatı olduktan sonra tedavi görmeye devam eden ünlü modacı Nur Yerlitaş hayatını kaybetti. Yerlitaş’ın ölümü ile ilgili ünlü isimler sosyal medya hesabından yaşadıkları üzüntüyü paylaştı. İşte ünlülerin yapmış olduğu paylaşımların bir kısmı..

İVANA SERT

KEMAL DOĞULU

Nur Yerlitaş’ın Vefatıyla İlgili Ünlülerin Paylaşımları

HAKAN AKKAYA

FATİH ÜREK

BÜLENT ERSOY

Önce dostum, sonra modacım, canım Nur’um… Niye acele ettin bu kadar? Daha sıradan ben vardım be arkadaşım. Sanatında ordinaryüs, profesör seviyesindeki bilgi birikimin ile mücehhez Show dünyasının yaratıcı bir markasıydın sen… Ve ben 35 senedir seninle iftihar ettim, ustalığından ötürü seninle Nur’um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkısıyla uğurluyorum seni arkadaşım… ‘Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgarına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına’ ruhun şad, mekanın cennet olsun. Nurlar içinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm. Oya’ya da selam söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim.

AJDA PEKKAN

SEVİM EMRE

Benim canım arkadaşım, dostum, meleğim iki gün önce seni aradım ulaşamadım içime bir gariplik çökmüştü Benan’ı aradım ‘iyi olacak inşallah’ dedi… Ama ben çok huzursuzdum. Tekrar tekrar aradım sesini duyamadım telefonunu açan yoktu. Daha bir hafta önce konuşmuştuk ‘bana dua et’ dedin hep dualarımdaydın en başından beri. Ah benim canım Nur’um yazamıyorum gözyaşlarım sel oldu… Adın gibi nurlarda uyu canım… Mekanın cennet olsun. Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum… ”Severek ayrılalım” en sevdiğin şarkıydı seni hiç unutmayacağız… Severek ayrılıyoruz bir tanem pamuk kalplim melekler yoldaşın olsun…

SEDA SAYAN 

Acun Ilıcalı’nın Yanağındaki Şişliğin Nedenini İlk Kez Anlattı


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İleri Sürülen Ozan Güven İçin İstenen Ceza

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ileri sürülen Ozan Güven ‘e 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla …

Simge Sağın Güzelliği ile Hayran Bırakmaya Devam Ediyor

Yaz tatilini karavanda geçirmeyi tercih eden ünlü şarkıcı Simge Sağın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: