Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak .. Oğlak burcu erkeğini kendinize bağlamak, elinizde tutmak istiyorsanız; tıpkı oğlaklar gibi ciddiyetinizi korumanız gerekiyor.

Oğlak erkekleri kendileri gibi ciddi kadınları tercih eder. Bu amaçla ilişkinizde saçma şakalara, seviyesiz konuşmalara, rastgele bir ortamda şuursuz kahkahalara yer vermemelisiniz. Bu özelliklerinize oğlak burcu erkeğinin yanındayken dikkat etmelisiniz.

Oğlak burçlarını birşey anlatmaları konusunda zorlamamalısınız. Eğer bu şekilde üstelerseniz ikinizi de strese sokmaktan başka birşeye yaramayacaktır.

Oğlak erkeği size birşeyler anlatıyorsa dinlemenizde fayda var, onu dinlememezlik veya umursamamazlık yaparsanız sizden soğuyacaktır.

Yaşamını, yaptıklarınız, giydiklerinizin abartıdan uzak olmasına dikkat ediniz.

Sonuçta oğlak erkekleri de sıkıcılıktan hoşlanmaktadır. Giyiminizde, davranışlarınızda hem de ev dekorasyonunda bile abartıdan uzak olmayı tercih edin.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

 

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Başarılı bir kadınsanız bu onun size bağlılığını daha fazla artıracaktır.

Başarıdan sevinç duyan oğlak erkeklerini, okulda, işte ya da hayatta başarı muhakkak memnun edecektir. Karşısında başarılı ve kuvvetli bir kadın görmek oğlak burcu erkeği amacıyla önemlidir.

Herhangi bir hususta muhakkak aceleci davranmayın. Temkinli ilerlemek konusu ile ilgili titiz olan oğlak erkekleriyle bir hususta konuşuyor ve karar veriyorsanız; bunu geniş bir vakte yayın ve onun da konuyu enine boyuna düşünmesine fırsat verin.

Oğlak burcu dediklerinize önem verir, konuştuklarınızı anlattıklarınızı önemsemiyormuş gibi gözükse de bilin ki anlattıklarınızı detaylıca düşünür. Bir bakarsınız kendinizin bile unuttuğunuz konuşmayı size hatırlatır ve yorumlayarak sizinle paylaşır.

Oğlak erkeğini elinizde tutmak istiyorsanız; o konuşmadan ne demek dilediğiniz anlayabilmelisiniz.

Ketum oğlak erkekleri bilhassa sinirlendiklerinde, kıskandıklarında, gergin olduklarında bahsetmek konusu ile ilgili sorun yaşayabilirler. Bu halde ondan bir şeyler beklemek yerine sizin onun halinden anlamanız gerekebilir. Zaten oğlak erkekleri de bu hususta karşı taraftan beklenti amacıyladedir.

Oğlak erkeği çocuk gibi yönlendirilmekten hoşlanmaz ve değiştirmeye çalışmanızdan rahatsızlık duyar. Bu amaçla onu bulunduğu gibi kabul edin ve ilişkinizde bu halun değişmeyeceğini en baştan kabullenin. Daha sonra bu işten hoşlanmayacaksanız baştan tavrınızı belli edin daha sonra ikiniz de zararlı çıkarsınız.

 

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: