Öğretmen Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öğretmen dizisi izlemeden önce bilmeniz gereken veya izlerken acaba öyle mi diye veya merak ettiğiniz birkaç konu hakkında bilgi aktaralım.

Öncelikle dizi MEDYAPIM ve MF Yapım’ın ortak yapımı, dizinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu yapacak. Dizinin öncelikle Japon yapımı Mr.Hiiragi’s Homeroom‘un uyarlaması. Bir japon draması olarak dikkat çeken dizinin bu yüzden çok ilginç bölümlerinin olacağını söyleyelim. Mr.Hiiragi rolü yani tüm hikayenin üzerinde toplanacağı kişi Akif öğretmen rolünü İlker Kaleli üstleniyor.

Ünlü oyuncuya eşlik edecek diğer oyuncular Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Serkan Keskin, Ezgi Gör gibi isimler yer alıyor. En çok heyecanlandıran oyunculardan biri de şüphesi Serkan Keskin‘in rolü olacak. Polis görevinde yer alacak oyuncuyu ekranlarda uzun süredir göremiyorduk. Diziye ayrı bir hava katacağı kesin.

Küçükkapı Lisesi 12A sınıfında öğretmenlik yapan Akif öğretmenin sınıf öğrencilerinden Rüya’nın ölümüne sebep olan kişiyi bulmak için sınıfı rehin alması ile başlar. Bir drama ve Akif öğretmenin geçmişiyle yüzleşmesini anlatacak olan dizinin TV’deki rakipleri ise baya iddialı yapımlar. Kuruluş Osman, Jet Sosyete, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Zemheri gibi güçlü yapımlarla yarışacak.

 

Hizmetçiler 1.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: