Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük bir hayran kitlesi kazanan Öğretmen dizisi neden final kararı aldı?

Aslında bunun birçok cevabı yer alıyor. Ancak pandemi nedeniyle verilen ara en çok Öğretmen dizisine yaramadı. Dönüşü ile beraber eski reytinglerinden eser bulamayan dizi için final kararı sürpriz olmadı diyebiliriz. Uyarlanan dizinin orjinali zaten 10 bölümdü. Ancak dizinin hem çok sevilmesi hem de geliştirilmeye açık bir konu olması itibari ile dizinin uzatılacağı 2.sezon çalışmalarının da yapılacağı dizinin toplam 36 bölüm olacağı açıklanmışken, dizi nasıl yokuş aşağı gitti?

Eğitim sistemi, aile ilişkileri, arkadaşlıklar ve geçmişin faturası konusunda özel mesajlarıyla gündemden düşmeyen Öğretmen dizisinin seçtiği yöntemi aykırı olarak gören Sina Koloğlu, İlker Kaleli’nin başarısına da dikkat çekti. Dizi hakkında çok fazla şikayet geldiğini de aktaran yazara göreve gerçek hayat senaryoları çok daha sert ve acımasız.

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi ile ilgili Sina Koloğlu’nun Öğretmen dizisiyle ilgili çarpıcı mesajı:

“Evet, başlarda tedirgin olduk. Seçilen yöntem hayli uç. Sonra giderek bir derdi olduğunu bize anlattı. İlker Kaleli özelinde, bir oyunculuk başarısı gösterdi. Dizide simgeler var.

Şiddet bir simge ve altında hikayesi olan bir dram yatıyor. Çok şikayet geldi, işin kolay yolu. Rapor yazanların önce dizinin ne demek istediğini anlaması gerekiyor. Kötü söz, işkence, hakaret, bunlara yeltenen tabii ki ceza alacak. Unutmayalım gerçek hayatın senaryoları çok daha sert, acımasız. Yaşıyoruz görüyoruz.”

Ancak dar bir kalıpta gitmeye başlaması izleyicileri sıkarken, biraz daha seyircilerden kopmaya başladı. Bir nevi sıkan olaylar çıkmaza girmesi ve yeni yapımların başarısı izleyicileri uzaklaştırdı. Fox TV dizileri birbir final yaparken yeni yapımlarını devreye sokmaya hazırlanıyor.

 

2 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Uzun süre ekrana bakmak miyopi sebebi

Hakkında Defne

Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Büyük sivilceler nasıl geçer? Büyük sivilceleri geçiren yöntem

Cilt üzerindeki yağ kanallarının tıkanması sonucu oluşan büyük sivilcelere uyguladığınız yöntemler iz bırakabilir. Sivilce problemleri kronik ...

Anestol pomad ne işe yarar? Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu?

Lokal uyuşturucu olmasıyla kulak deldirme ya da ağda sırasında kullanılması önerilen Anestol pomad hakkında uzmanlardan alınan bilgileri sizlerle ...

Excipial Lipo ne işe yarar? Excipial Lipo nasıl kullanımı Excipial Lipo fiyatı 2021

Hem nemlendirici özelliği hem de uygun fiyatıyla son günlerde kadınların cilt bakım rutinine eklediği Excipial Lipo Emülsiyon sağladığı ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: