Okullar ne zaman açılacak

Okullar ne zaman açılacak ? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Okulların açılış tarihi konusunda açıklamalarda bulundu.

Okullar ne zaman açılacak

Daha önce planlanan 31 Ağustos açılış tarihi geçerli olduğunu ancak uzaktan eğitim şeklinde başlayacağını açıkladı. 31 Ağustos’tan 21 Eylül’e kadar uzaktan eğitim olacak. 21 Eylül’de Bilim Kurulu tarafından tavsiye edilen sınıflarda, aşamalı ve seyreltilmiş şekilde yüz yüze eğitime başlanacak.” ifadelerini kullandı.

Okullar ne zaman açılacak

17 Ağustos’dan itibaren isteyen özel okulların ise uzaktan eğitime başlayabileceğini söyledi.

Bakanlık olarak tüm süreç boyunca sahada ve okullarımızda olacağız. Toplumun her bir bireyini salgınla mücadele kapsamında sorumluluk almaya davet ediyorum.

Sınava giren öğrencilerimizle ilgili müfredat içeriği ve onlara yönelik yapılacak destek çalışmalarında planlamalar yapılıyor.

Seyreltilme sonucunda oluşabilecek açık, uzaktan eğitimle, canlı dersler, EBA TV vasıtasıyla giderilecek.”


 

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip oluyor

Hakkında Admin

Avatar

Buna da Göz Atın

Mucize bebek Ayda bebek kimdir

İzmir depreminde 91. saatte mucize yaşandı. Enkazdan çıkarılan Ayda bebek umut oldu. Kurtarma ekipleri Ayda’nın sesini duyduğunu, …

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: