Ölümleri ile dünyayı kahreden 9 ünlü

Ölümleri ile dünyayı kahreden 9 ünlü. Pek çok parlak oyuncu, yazar, müzisyen, tasarımcı ve bilim insanı yıllar içinde vefat etti ve dünyayı büyük miraslarıyla bıraktı. Bazıları bu dünyayı elveda demeden terk ederken, diğerleri içlerindeki karanlık boşluğa olabildiğince uzun süre boyun eğmemek için ellerinden geleni yaptılar.

Ölümleri ile dünyayı kahreden 9 ünlü . İşte dünyayı keder içinde bırakan dokuz ünlü ölümü.

1. Kobe Bryant

26 Ocak 2020’de, aralarında efsanevi Los Angeles Lakers basketbolcusu Kobe Bryant ve kızı Gianna’nın da bulunduğu dokuz kişinin bulunduğu özel bir helikopter Kaliforniya’da düştü. Raporlara göre, korkunç kazanın nedeni şiddetli hava koşullarıydı. 500 metre yükseklikte iletişim kesildi ve yoğun sis nedeniyle pilot zamanında ayağa kalkamadı ve bir tepeye çarptı. Yolcuların hiçbiri hayatta kalmadı. Bütün dünya bu felaket karşısında şok oldu. Trajediden sonraki dört saat içinde Twitter kullanıcıları, Kobe’yi onurlandıran ve anan yedi milyondan fazla mesaj bıraktı.

Dünyayı Acı Çeken 9 Ünlü Ölümü | Beyin Meyveleri

Ünlü Olunca İsmini Değiştirenler

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: