Polat Yağcı’nın Doğum Gününe Yıldız Yağdı

Yapımcı Polat Yağcı, 43. yaş gününü önceki akşam lüks bir restoranda kutladı. Geceye birçok ünlü isim katıldı. İşte detaylar…

Polat Yağcı’nın doğum günü partisine Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Nejat Alp, Hakan Altun, Serkan Kaya, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Burcu Kıratlı- Sinan Akçıl, Zara, Kibariye, Funda Arar, Muazzez Ersoy, Kubat, Aleyna Tilki, Yavuz Bingöl, Merve Özbey, Alişan’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Ünlü İsimler Polat Yağcı İçin Söyledi

Ünlü sanatçılar gecede sahneye çıkarak Yağcı için şarkılar da söyledi. Üzerinde fotoğraflarının yer aldığı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla kesen Polat Yağcı, “Bu kadar sanatçının bir araya gelmesi çok değerli. Ne zaman sizleri arasam her zaman yanımdasınız, benimlesiniz. Bundan sonraki senelerde de inşallah hep birlikte oluruz” dedi.

Berkay, geceye küs olduğu Demet Akalın mekandan ayrıldıktan sonra katıldı. Kızlarının adını ellerine dövme yaptıran şarkıcı, “Yılbaşı için bir mekanla anlaştım ama sonra o geceyi ailemle geçirmek istediğim için iptal ettim” dedi.

Mustafa Sandal, “Polat Yağcı’nın şov dünyasına girerken ilk yaptığı iş, bir Mustafa Sandal konseriymiş. Sektöre girdiği andan itibaren hepimizin hayatına pozitif katkıları oldu” dedi.

Gecede Cengiz Kurtoğlu, Muazzez Ersoy, Hakan Altun, Tuğçe Tayfur gibi ünlü isimler sahneye çıkıp şarkı söyledi. Ümit Besen ve Funda Arar yaptıkları düetle geceye renk kattı.

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Kadife Kıyafetler Nasıl Kombinlenir

Kadife Kıyafetler Nasıl Kombinlenir? Yeni sezon kış modası içinde kadife kumaştan meydana gelen ceketler, pantolon …

Hızlı Saç Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Kestirdiğiniz saçlarınız için pişmansanız, hızlı saç uzatmak için doğal yöntemler uygulayabilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerden birkaçını …

Saçın Hızlı Büyümesine Yardımcı Hardal Maskesi

Rusyada çok popüler olan hardal maskesi saçların hızlı uzamasını sağlıyor. Hızlı saç uzatmak istiyorsanız da …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: