Protez Tırnak Uygulaması

Protez Tırnak Uygulaması. Uzamayan, sürekli kırılan tırnaklara son. Bu uygulamayla istediğiniz boyutta, şekilde tırnağa sahip olabilirsiniz artık..

Protez Tırnak Uygulaması

Güzellik ve bakım sektörlerinin giderek gelişmesiyle ortaya çıkan yeniliklerden biri de protez tırnaktır. Kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır.

Kimler Protez Tırnak Yaptırabilir?

Tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak yaptırabilirler.

Protez Tırnak Uygulama Aşamaları

1. Öncelikle tırnağa koruyucu özel maddeler uygulanır.
2. Tırnakların uç kısmına tırnak şekline uygun bir protez tırnak yerleştirilir ve yapıştırılır. Kişinin kendi tırnak şekline ya da isteğine göre şekillendirilir.
3. Yapıştırılan tırnağın doğal durması için kişinin kendi tırnağıyla aynı seviyeye gelecek kadar törpülenir.
4. Törpüleme işlemi tamamlandıktan sonra kişinin istediği tırnak çeşidine göre tırnağın diğer kısımları özel tırnak jeli ile kaplanır.
5. En son olarak tırnağın yüzeyi de törpülenir ve parlatılır.

Nasıl Kullanılır?

Tırnakların uzunluğunu ve şeklini arzunuza göre ayarlayabilirsiniz. Tırnaklarınıza kimyasal madde değdirmemeye özen göstermelisiniz; bulaşık yıkarken mutlaka eldiven kullanmalısınız. El yıkama sabunlarından ve şampuanlardan olumsuz etkilenmez, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Zararlı mı? Kimler Yaptırmamalı?

 

 

Hakkında Admin

Avatar

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: