Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü

2020 yılında Reebok’ın marka yüzü olan Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı yeni sezonun ilk kampanyası ‘Classic Leather Legacy’ oldu.

Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü, sezonun ilk kampanyası için objektif karşısına geçti.Hazar Ergüçlü ile sezonun ilk kampanya çekimi, başarılı grafitti sanatçısı Esk Reyn’in, Reebok için özel tasarladığı duvar resminin önünde gerçekleştirildi.

Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü

Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü

1979 yılının profesyonel koşu ayakkabısı Aztec ve 1983 yılının ikonik model Classic Leather’dan ilham alan Classic Leather Legacy’de, yılların birikimi olan incelikli bir tasarım öne çıkıyor. Geçmişin koşu tarzından ilham alarak yeni nesiller için yeniden yorumlanan CL Legacy modelinin lansmanı için, Türkiye’de farklı disiplinlerde gelecek vaat eden 6 genç sanatçı CL Legacy modelini kendine özgü hikaye ve tarzlarıyla anlatıyor.

Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü

Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır” sloganıyla bu yeni ürün çevresinde benzersiz bir hikaye yaratan tasarımcılar, tüm yaratıcılıklarını kullanarak fotoğraf, grafitti ve bilgisayar ortamında yaratılmış grafikler gibi birbirinden farklı iletişim materyalleri tasarladılar.

Reebok Classic Leather Legacy, erkek ve kadın modellerinde çeşitli lansman renkleriyle www.reebok.com.tr, Reebok mağazaları ve perakende mağazalarında satışa sunuldu.

 

Sebepsiz yorgunluk ve öfke nöbetleri tiroit belirtisi

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Burçların Uğurlu Renkleri

Gün içerisinde giydiğimiz kıyafetteki renkler ruh halinizi değiştirdiğini hissettiniz mi? Peki bu benim kırmızı renkli …

Gliserin Nereden Satın Alınır?

Gliserin nereden satın alınır sorusuna cevap vermeden önce tam olarak ne olduğunu anlatalım. Gliserin sıvı …

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanmak kolay mıdır? Veya bu işlem için buna değer mi ? Ne …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: