Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak çoğumuzun yaşadığı bir olaydır. Ağlamak, gerçek hayatta kalp katılığından arınmak, pişmanlık, özlem, acı ve rahatlamak hatta mutluluk şeklinde yaşanmaktadır.

Rüyasında ağladığını gören kişinin gördüğü simge, varlık ve şahısları iyi tespit etmesi gerekir. Çünkü rüyayı tamamlayan unsurlar, tabir yapılırken anlam bütünlüğüne yardımcı olurlar. Meydana gelmesi muhtemel çoğu olayın sırrının rüyalarımızda itibar etmediğimiz detaylarda olduğunu unutmayınız.

Yaşadıklarınızı Düşünün

Hayal kırıklığı ve olumsuzluklarla örülü bir rüya sahnesinden anlamamız gereken olumlu şeylerdir. Rüyada ağlamak tabiri yapılırken gerçekten ne yaşadığınızı hatırlayınız. Duygusal olarak sizi rahatsız eden bir konudan dolayı rüyanızda ağlamış iseniz, aşk hayatınız yoluna girecek demektir. Birinin ölümüne ağlamışsanız kötü alışkanlıklarınızdan kurtulacağınızı anlamalısınız. Rüyada bir devlet büyüğünü görmek ve ağlamak harika bir rüyadır. Bu tip rüyalar, uzun zamandır sizi rahatsız eden ve içten içe üzen olayların artık son bulacağını müjdeler.

Rüyada ağlamak
Rüyada ağlamak

Rüyaların anlaşılması geleceğin daha iyi çözümlenmesine yardımcı olur. Hz. İbrahim (A.S) ve Hz. Yusuf (A.S) devirlerinde hatta peygamber efendimizin gençlik yıllarında rüya yorumlarına çok itibar edilirdi. Ay ve yıldızların konumlarına göre gelecekle ilgili tahminler yapılırdı. Mısır Azizinin rüyasına Hz. Yusuf (A.S) ‘ın yaptığı tabiri incelemenizde fayda var.

Rüya tabirleri ve rüya yorumları bir gerçektir

Rüya tabirleri ve rüya yorumları bir gerçektir. Günümüzde rüyaların bilimsel olarak ele alındığı üniversiteler bulunmaktadır. Rüyalarımız böylesine gizemli ve enteresan halleri ile daha da ilgi çekmekte ve rüya tabirleri hakkında gün çektikçe daha farklı yaklaşımlar ortaya çıkmaktadır. İşte rüyada ağlamak tabir edilirken her defasında rüya sahnesindeki nesnelerle hatta renkler ve mekânlarla daha farklı açıklamalar getirilebilmektedir. Bu da bir rüya tabirinin neden diğeriyle birebir aynı olmadığının ispatıdır.

 

New York Times’a göre 2020 yılında görülmesi gereken yerler

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Çuha Çiçeği Civanperçemi ve Alıç Bitkilerinin Faydaları

Çuha Çiçeği Civanperçemi ve Alıç Bitkilerinin Faydaları Çuha çiçeği Çuha çiçeği bir süsü bitkisidir. Vücuttaki …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: