Saçın Hızlı Büyümesine Yardımcı Hardal Maskesi

Rusyada çok popüler olan hardal maskesi saçların hızlı uzamasını sağlıyor. Hızlı saç uzatmak istiyorsanız da hardal kürünü kullanabilirsiniz.

Saçlar incelip dökülme yaşandığında çıkmaya hazırlanan diğer saç teli güçsüz olduğu için ağır olarak hareket edebilir veya büyüyemeyebilir. Bu nedenle saçlara destek olarak vitamin ve maske yöntemi uygulanması şarttır. Saç problemi yaşayan herkes bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirler.

Hardal Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Maskeyi hazırlamak için gerekenler şunlardır:

  • 1 adet yumurta sarısı.
  • 1 yemek kaşığı yoğurt.
  • 1 çay kaşığı hardal tozu.
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı.
  • 5 damla hindistan cevizi yağı.

Tüm bu malzemeler hazır ise uygulamasına geçebilirsiniz.

Hardal Maskesi Uygulanışı

Herhangi bir kap içerisinde tüm gerekli olan malzemeleri iyice karıştırın. Uygulamadan önce saçlarınız mutlaka kuru olmalı. Saç boyası fırçası yardımı ile saçlarınızın bütün köklerine sürün ve iyice yedirin. Ardından bir bone yardımı ile saçlarınızı kapayın ve 30 dakika bekleyin. Hardal saç köklerinizi biraz yakabilir bu durum oluştuğunda panik yapmayın. Hardal yakıcı özelliği ile birlikte saç köklerinde kan akışını sağlar ve saçların gür çıkmasına yardımcı olur. Bu yöntemi ayda 1 defa uygulamanız saçlarınıza gerekli olan vitamini ve hızı sağlayacaktır.

Hızlı Saç Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Hakkında Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Egzama hakkında bilinmesi gerekenler

Havaların soğumasıyla birlikte özellikle ciltte yaşanan kuruluk, egzama problemlerini de beraberinde getirmeye başladı. Konuyla ilgili …

WhatsApp ve benzer uygulamalar hangi bilgilerimizi kullanabilir?

WhatsApp ve benzer uygulamalar hangi bilgilerimizi kullanabilir? Bilgi ya da verinin günümüzde ne kadar önemli …

Estetik ile güzelleşeyim derken sağlığınızdan olmayın!

Sanatçı Alişan’ın liposuction yaptırdığını ve ölümden döndüğünü açıklamasının ardından, uzmanlar, profesyonel kişiler tarafından yapılmayan estetik …

Bir Yorum

  1. Bu en iyilerinden

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: