Sahillerin En Güzel Mayo ve En Güzel Bikini Modelleri

Yazın kavurucu sıcaklarının en üst noktaya çıktığı günleri yaşıyoruz. Eğer halen kendinizi sahillere yani serin sulara atmamak konusunda ısrarcıysanız, öyle zannediyoruz ki daha fazla dayanamayacaksınız. Peki o an geldiğinde yani kendinizi sahile attığınızda, bunun için hazır mayo ya da bikininiz var mı? En Güzel Mayo ve En Güzel Bikini Modelleri

Daha önce gerek mayo modelleri gerekse de bikini modelleri üzerine birçok defa yazılar yazmıştık. Ancak yazın bu kadar sıcak geçmesi ve gün geçtikçe sahillerin dolup taşması, dünyanın dört bir yanından yeni bikini modelleri rüzgarlarının esmesine neden oluyor.

Bikini Modelleri

Sizleri galerimizle baş başa bırakmadan önce şunu hatırlatmayı yapalım. Evet birbirinden güzel rengarenk bikini modelleri bu sene her yaz olduğu gibi yine çok tutuluyor ve çokça satılıyor. Ancak bu yıl geçtiğimiz yıllara nazaran bir başka şey daha var o da mayo modelleri.

Evet genelde tek parça halinde olan mayolar bu sene karşımıza daha çok çıkıyor. Özellikle dünyaca ünlü isimlerin de mayo tercih etmeye başlamaları, bikininin altın çağının bittiğinin ve yeniden mayo hakimiyetinin başlangıcının göstergesi olabilir ya da her zaman olduğu gibi geçici bir akım da olabilir. Bunu elbette ki zaman gösterecek.

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

beyaz çay faydaları

Beyaz Çayın Faydaları Nelerdir , Nasıl Yapılır ve Fiyatı

Beyaz Çayın Faydaları Nelerdir? Yapılan araştırmalara göre beyaz çayın faydaları insan sağlığına oldukça fazla. Cildi …

lubnan daki buyuk patlamanin ardindan beyrut 13479304 8326 amp

Beyrut patlaması için açıklama!

Beyrut patlaması için açıklama! Dün yani 4 Ağustos günü Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta yaşanan korkunç patlama …

Chia Tohumu İle Zayıflama

Chia Tohumu İle Zayıflama ve Faydaları

Chia Tohumu İle Zayıflama ve Faydaları .. Anavatanı Güney Amerika olan chia tohumu bu ülkede …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: