Serdar Ortaç Vasiyetini Açıkladı

Global yaşanan salgın nedeniyle konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşayan Serdar Ortaç televizyon programında vasiyetini açıkladı. 

Koronavirüs salgınından sonra insanların bir araya gelmesini önlemek için tüm etkinlikler iptal edildi. Bu süreçte konserleri iptal olan ve evi için aylık 120 bin TL kredi ödeyen Ortaç ekonomik olarak zorluk yaşamaya başladı.  2. Sayfa programına samimi itiraflarda bulunan ünlü şarkıcı katıldığı programda vasiyetini de açıkladı.

Programa görüntülü konuşma ile katılan Serdar Ortaç, “30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok. Eskiden Büyükada’yı alacak kadar servetim vardı. Bir yerlere koyamayacak kadar, hayal edemezsin. Ne işe yarar o para? Güzel eserler bırakıp, güzel hayat yaşayıp ölmek lazım” dedi.

Boşandığı eşi Chloe Loughnan’a olan nafakasını bile ödeyemediğini söyleyen ünlü şarkıcı “Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020’nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var…” diye konuşmasına devam etti.

Serdar Ortaç vasiyeti ile ilgili ise  “Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara… İstinye’nin tepesinde evim var. 30 milyon TL… Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar.” açıklamasında bulundu.

Karantinada Olan Yasmin Erbil ‘den Göbek Dansı

 


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar ve Öneriler

Kadınların makyaj malzemelerinin vazgeçilmezi olan fondöten yüzde kusursuz bir görünüm sağlar. Genelde sıvı fondötenler kullanılmaktadır. …

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: