Sevişirken Yapılması Gerekenler

Neden beğendiğinizi söylemekten asla çekinmeyin. Ona neler yapmanızı istediğinizi sorun ve size neler yapmasını istediğini sorun. Unutmayın ki, ön sevişmenin olmazsa olmazıdır konuşmak! Sevişirken yapılması gerekenler nerler ?

Kokusunu Hissedin!

İlk önce duş almanızı söylemeye herhalde gerek yoktur! Nasıl ki eşinizde hoş koku arıyorsanız siz de güzel kokmakta fayda var. Herkesin kokusu farklıdır, tıpkı parmak izleri gibi. Ufak dokunuşlarla birbirinizin kokusunu duyun.

Dokunun!

Her ne kadar uyarıcı olduğu bilinse de dokunmanın iyileştirici etkisi de vardır. Parmak uçlarınızı, avuç içlerinizi birbirinizin bedeninde yavaş yavaş gezdirin. Partnerinizin bedeninin her zerresine parmak izinizi bırakın, bıraktığınızı hissettirin. Böylece birbirinizi nasıl hazırlamanız gerektiğini de öğrenmiş olursunuz.

Tadın!

Herkesin parmak izi, kokusu nasıl ki farklıysa tadı da farklıdır. Tat alma duyunuzu devreye sokun. Bu duygu devreye girdiğinde ön sevişmeniz de çok farklı bir boyuta geçecektir. Dokunarak hissedilen hassas bölgelere dilinizin ucuyla hafifçe uyarın. Nasıl yapılır videoları izlemeyi deneyebilirsiniz.

Görün!

Birbirinizi boydan boya süzün. Duşa giderken, duştan gelirken tepeden tırnağa izleyen partnerinizi. Bilinçaltınıza yerleşen bu görüntüler, sevişirken de yüksek hazlara ulaşmanızı sağlayacak. Birbirinizin en beğendiği yerleri dokunarak gösterin.

Sevişirken Yapılması Gerekenler

Görünüş!

Görselliğin, insan doğasının vazgeçilmez bir parçası olduğunu kesinlikle aklınızdan çıkartmayın. Partnerinizin aklını başından almayı ve uzun bir ön sevişmeyi hayal ediyorsanız görünüşünüze dikkat edin. Bu, ön sevişmedeki uyumluluğu arttırır.

İçinizdeki Kötülüğü Serbest Bırakın!

Partneriniz sizi ufak ufak öpücüklere boğarken, size yapması istediklerinizi kulağına fısıldayın. Bu, genelde halk arasında hoş karşılanmayacağı ön görüsüne sahip bir eylemdir ama tam aksine şimdi terbiyesiz ve kötü biri olmanın tam zamanıdır!

Rahatlayın!

Yataktaki olan duygu patlamasının tadını çıkartmak için bütün o kızgınlıklar, öfkeler, yaşanmışlıklar ve gerginlikler bir kaç saatliğine de olsa bir kenara bırakın.

Güvenin!

Küçük yaşlardan itibaren öz güveni kırılmış kişilerin cinsel hayatında da güven bozukluğu olabilir. Kendinize güveniniz tam olmalıdır. Kendine ve partnerine güvenmeyen kişilerde cinsel problemler sıkça görülmektedir.

Utanmayın!

Utangaç biriyseniz bu duygudan kurtulmak için çıplaklık içeren hikayeler yazmayı, yalnızken ayıp hareketler yapmayı deneyebilirsiniz. Utangaçlık çeken çiftlerde bu teknik çokça etkili olmuştur.

Ellerinizi Kullanmaktan Çekinmeyin!

Robot gibi durmayın! Öpüşürken elleriniz boş durmasın, partnerinizin cinsel organı üzerinde ellerinizi gezdirin. Bu teknik kadar onu heyecanlandırıp hazırlayacak bir başka teknik daha yoktur.

Oral Seks!

Cinsel organının tadına bakmaktan korkmayın ve de kesinlikle çekinmeyin! Eğer kız ya da erkek partnerinize unutamayacağı bir ön sevişme yaşatmak istiyorsanız, bunu yapmalısınız ve yaparken de iştahsız görünmeyin.

 

Sevgili İle Yapılacak Aktiviteler

Hakkında Meltem Son

Buna da Göz Atın

2022 Mini Etek Modelleri

Bu sezon sosyalliğe yeniden girişimizi kutlarken, etekler yukarı-yukarı çıkıyor! Geçtiğimiz sene bacaklarımız eşofmanların içinde saklandı. Ama ...

CİLDİNİZİ MUTLU EDİN: 25 VÜCUT NEMLENDİRİCİSİ

Hepimizin güzellik cephanesinde bir vücut nemlendiricisi var. Yani var diye düşünüyoruz! Çünkü nemlendirici herhangi bir cilt bakım rutininin ...

Dudak Dolgusu Yaptırmadan Dolgun Dudaklara Sahip Olabilirsiniz

Dolgun dudaklar herkesin hayali... Bu hayalinizi gerçekleştirmek içinse inanın estetik işlemlerine ihtiyacınız yok! Düzenli bakım, farklı kontür ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: