Şeyma Subaşı Evlilik Yolunda! Nafaka Kesilecek

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra  Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamış karantinada da beraber kalmışlardı. Şeyma normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte 20 Haziran’da sevgilisini İtalya’ya uğurlamış, soluğu Ege kıyılarında almıştı.

Şeyma Subaşı Evlilik Yolunda! Nafaka Kesilecek

 

Şeyma Subaşı Evlilik Yolunda! Nafaka Kesilecek

Şeyma’sız İtalya’da duramayan Senia, Türkiye’ye geri döndü. Sevgilisiyle tatil yapan İtalyan Guido Senia, yaz tatilinde olan sevgilisinin yanına gitmeyi tercih etti. Dönüşte Şeyma’nın ailesi ile görüşen çift burada zaman geçirdikten sonra geri döndü.

Şeyma’nın Guido Senia’i çok sevdiği evlenmek istediği dahi konuşuluyor. Ancak onu bu fikirden uzak tutan mesele; nafaka meselesi. 125 bin TL nafaka alan ünlü isim eğer evlenirse bu nafaka parası kesilecek.

 

Yılmaz Morgül : İdam Gelmezse….

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Yonca Evcimik’ten 57 yaş pozu!

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik, yeni yaşını iddialı pozlarıyla kutladı. Yıllara meydan okuyan Evcimik, bikinili pozlarıyla gençlere taş çıkarttı ...

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: