Şeyma Subaşı ile Guido Senia ayrıldılar

Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı çok geçmeden 1 ay sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu bir birliktelik görüntüsü veren çift beklenmedik bir şekilde ayrıldı.

Şeyma Subaşı sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda genellikle sevgilisi Guido Senia ile birlikte fotoğraflar paylaşıyordu. Ancak son günlerdeki paylaşımlarında tek başına olan fotoğrafları koyuyordu. Bunun neticesinde acaba ayrıldılar mı iddiaları başladı. Bu iddiaları güçlendiren durum ise Subaşının Guido ile olan tüm fotoğraflarını silmesi oldu.

Şeyma Subaşı ile Guido Senia ayrıldılar

Şeyma Subaşı’ndan Özgür Kuş paylaşımı

Instagram hesabından ‘Özgür kuş’ paylaşımı yapan Subaşı’nın sevgilisinin faturalarını ödemekten sıkıldığı için ayrıldığı ileri sürüldü.

Ancak Subaşı, sevgilisiyle gittiği tatillerde para harcamadığını geçtiğimiz aylarda söylemişti. Youtube’da yayınlanan bir programa katılan Subaşı, “Acun, Melisa’yla olan üç tatilimi karşılıyor, anlaşmamız var. Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor” demişti.

 

Müge Anlı’da flaş olay : “Yakarak Öldürdük!”

 

Masterchef eleme adayları belli oldu

 

 

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Halil Sezai : odun parçasını şaka amacı ile kendisine uzattım!

Film çekimi nedeniyle tartıştığı komşusunu darp eden ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Halil Sezai'nin savcılıktaki ifadeleri ortaya ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: