Şık Görünmek ve Takı-Aksesuarların Şıklıktaki Önemi

Kadınlar şık görünmek ve kendilerini duruşlarıyla iyi hissetmek isterler. Bunun için gerek kıyafet olsun gerekse kıyafete uygun makyaj seçiminde olsun bakımlı olmaya gayret eder. Elbette şık bir görünümün sırrı bundan ibaret değildir. Günlük hayatta gayet sade bir kıyafeti renklendirmek adına şık bir kolye yahut bileklik, küpe vs. tercih edilebilir. Ya da özel bir günde doğum günü, evlilik yık dönümü, kutlama vb. kıyafetimize en güzel aksesuar takılardır.

Küpe-Yüzük-Kolyeler

Uzun, boyna dolanan ya da kısa, ucunda bir şekil bulunan birbirinden şık kolye modelleri bulunmaktadır. Renk renk çeşit çeşit bulunan bu modeller misal kıyafetin önü birazcık açık ise fazla dekolteyi kapatarak hem rahat hem güzel görünmemize sağlar. Ya da gayet sade bir kıyafetin üstüne upuzun boyna dolanan bir kolye tercih edebilir sade olan bu görüntüyü daha hareketli ve güze gösterebiliriz.

Aynı zamanda evde kendi imkanlarımızla bir zincirin ucuna sevdiğimiz bir taş ya da şekli takarak kullanabiliriz. Bunun bir de ipe çeşitli boncukları dizerek kullanılan alternatifi de bulunmaktadır. Kimi kolye modellerinde de kolyenin içine sevdiğimiz kişinin fotoğrafını koyarak boynumuzda taşıyacağımız şekilde tasarlanmış hali bulunmaktadır. Aynı zamanda hediye olarakta gayet makul olan bir tercihtir kolye.

Şık Görünmek
Şık Görünmek

Şık Görünmek

Peki sadece kolye şık görünüm için yeterli midir? Elbette tercihe bağlı fakat kusursuz görünüm için daha doğrusu parmaklarımızı boş bırakmamak adına birbirinden şık yüzük modelleri bizler için vazgeçilmez olabilir. İster sade ister gösterişli yüzükler tercih ederek gösterişli bir hal alabiliriz. Eklem yüzükler de yüzük modelleri içinde yerini almış ve çok tercih edilir bir model olmuştur.

Yüzüğün şık görünümden ziyade medeni durumu belirten, birbirini seven insanların aralarında bulunan bağlılığı gösteren manevi bir yanı olduğunu da belirtmek gerekir. Güzel bir kolye bunu uygun bir yüzük e şimdi de kulaklar boş kaldı. Özellikle toplu saçlarda kendini oldukça ön plana çıkartan küpeler zarif bir görüntü için olmazsa olmaz.

İlginizi Çekebilir  Kadına Şiddetin Önlenmesi İçin Emniyet Müdüründen Mektup

Küpe modelleri sallanan küpe modelleri damla şeklinde varlığı az belirgin modeller parıltılı modeller vs. olmak üzere çok çeşitli bir halde bulunmaktadır. Zevkimize bağlı olarak herhangi birini tercih ederek kolye, yüzük, küpe kombinasyonunu tamamlar hatta bunlara set halinde ulaşabiliriz. Evet işte sadelikten uzaklaşmadan ama frapanlığa bir o kadar yaklaşarak bir görünüm elde etmek bu kadar kolay. Kendinizi ödüllendirmek ve güzelliğinize güzellik katmak adına kıyafete uygun takıları tercih edebilir günlük ya da özel günler de kullanabilirsiniz.

 

İnce Görünmek için İpuçları ve Püf Noktalar

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

helnnn

Helin Avşar ‘dan Cesur Paylaşım

Helin Avşar gündelim yaşamından kareler paylaşırken son paylaşımı ise ablası Hülya Avşar’ın çektiği cesur bir …

hadise 3

Hadise ve Kaan Yıldırım ilk defa aynı fotoğrafta

Hadise ve Kaan Yıldırım birlikteliği bilinen bir haberdi ancak ikili hiç ilişkileri hakkında açıklama yapmamış …

hilal Altınbilek 1

Hilal Altınbilek için yeni aşk dedikodusu

Hilal Altınbilek ‘in daha önce Kerem Alışık ile aşk yaşadığı iddia edilmişti, şimdi ise adı  …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: