Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerine kavuştular

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızları sağlık bir şekilde dünyaya geldi. Uzun süredir magazin gündeminde yer alan ve rahat bir hamilelik geçirdiği gözlenen Sinem Kobal’ın sonunda bebeğine kavuştu.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerine kavuştular

Gece saatlerinde gerçekleşen doğumdan sonra çift doğum çok iyi geçtiğini ve bebeklerini kucaklarına aldıklarını bildirdi. Taksim Acıbadem hastenesinde gerçekleşen doğum sonrası sevenleri ve yakınları tebrik yağmuruna tuttu.Doğumun gece yarısı gerçekleştiği bildiriliyor. Taksim Acıbadem hastanesinden gelen bu mutlu haber çiftin yakınlarını, dostlarını ve hayranlarını çok mutlu etti.

Çift bebeklerine Lalin ismini verdiler. Eski dilde kırmızı renkli olan anlamındaki lalin, ayrıca bir çiçek ismi. Yakut kırmızısı anlamı da taşıyan Lalin kelimesinin kökeni ise Türkçe, Arapça ve Farsça olarak biliniyor.

 

Öpücük Şekilleri ve Anlamları

Saç Tipine Göre Nasıl Saç Kurutulur

 

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: