Sosyal medya fenomenleri AVM’de Kavga Çıkardı

Sosyal Medya fenomenleri Meriç İzgi, Duygu Aycan ve Oğuz Bay gittikleri alışveriş merkezinde maske tartışması nedeniyle kavgaya karıştı. Güvenlik görevlisini darp ettikleri ile ilgili görüntüler olduğu söylenirken taraflar birbirinden şikayetçi oldu. 

osyal medyada çektiği içeriklerle ünlenen Meriç İzgi kendisi gibi fenomen olan Duygu Aycan ve Oğuz Bay’la birlikte Beşiktaş’ta bulunan bir AVM’ye gitti. Üç arkadaş, burada sosyal medya platformları için video çekmeye başladı.

Sosyal medya fenomenleri AVM'de Kavga Çıkardı

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre; AVM güvenlik görevlileri, üç arkadaşı maske takmaları konusunda uyardı. Oğuz Bay, maskelerini çıkartmak için güvenlik görevlisinden izin aldığını söylese de görevliler, üç arkadaşın maskelerini takmaları konusunda ısrar etti.

Yine iddiaya göre, güvenlik görevlisi Osman A., fenomen Duygu Aycan’a yönelik bağırarak maskesini takmasını yoksa AVM’den kovacağını söyledi. Bu olay üzerine fenomenin arkadaşı Oğuz Bay, güvenlik görevlisi arasında tartışma başladı ve tartışma kavgaya döndü.

Çevredeki insanların ayırmasından sonra Meriç ve arkadaşları, polis merkezine gitmek istediklerini ve buna izin verilmediği için polisi arayarak ihbar ettiklerini söyledi.

Olay yerine gelen polis ekibi, merkeze götürdükten sonra kişilerin ifadeleri alındı. Video çekmek için maske takmadıkları esnada gelen güvenlik görevlisiyle aralarında sinkaflı küfürler ve arbede yaşanmasından sonra ifadesi alınan fenomen Meriç İzgi, Duygu Aycan ve Oğuzhan B., güvenlik görevlisi Osman A.’dan şikayetçi oldu. Güvenlik görevlisi de sosyal medya fenomenlerinde şikayetçi oldu.

Sosyal medya fenomenleri AVM’de Kavga Çıkardı

Şikayet sonrası AVM’de bulunan kameralar incelendi. İncelenen görüntüde video çeken fenomenlerin yanına gelen güvenlik görevlisi ile bir süre konuştukları, sonrasında meydana doğru yürüdükleri ve Oğuzcan B.’nin el kol hareketleri yapmaya başladığı ve Osman’ı ittiği, çevredeki sakinlerin Oğuzhan’ı sakinleştirmeye çalıştıkları ve sonrasında güvenlik görevlisi Osman A.’nın Oğuz Bay’ı etkisiz hale getirmek için elleriyle kafasını sıkıştırdığı tespit edildi.

İlginizi Çekebilir  Defne Samyeli Ve Kızının Bahçe Pozu Beğeni Topladı

Sonrasında Meriç İzgi, güvenlik görevlisinin kafasına yumruk atmasıyla asıl arbedenin başladığı ve AVM’deki müşterilerin, tarafların arasına girdiği, fakat Oğuz’un güvenliği kovaladığı ve İzgi’nin de güvenlik görevlisini darp etmeye çalıştığı belirlendi.

 

Evlilik cüzdanı kadına, İstanbul Sözleşmesi erkeğe

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

MasterChef’te dokunulmazlık ve eleme adayı belli oldu

MasterChef’te 15 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı kimler oldu? MasterChef’te …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: