Sosyal Medya Suho ‘ya Ağlıyor

Güney Koreli erkek grubu EXO’nun lideri Suho 14 Mayıs’da zorunluk askeri hizmetine başlıyor. Güney koreli şarkıcı sosyal medyadan elle yazdığı bir veda mektubu paylaştı.

Büyük bir hayran topluluğuna sahip oyuncu için sosyal medyada tüm dünyada kısa sürede trendler arasına girdi. Oyuncu için gözyaşı döken, mektubuna mektup yazanlar şiirler yazan oldu. 15 yaşında sokakteyken söylediği şarkı ise ünlenen oyuncunun dünya üzerinde milyonlarca hayranı bulunuyor. Güney Kore’de de ülkemizdeki gibi zorunlu askerlik hizmeti bulunuyor. Güney Kore’de 18 yaşından büyük tüm erkeklerin ülkeye hizmet etmesi zorunlu. Temel eğitim döneminden sonra, erkekler fiziksel ve zihinsel durumlarına bağlı olarak ordu üslerine, polis karakollarına zorunlu polis memurları olarak veya kamu hizmeti ofislerine yerleştiriliyorlar. Bir askerinin ortalama hizmet süresi 18 ay. Hayranlarının sosyal medyadan yazdığı bazı yazılara beraber bakalım.

Sosyal Medya Suho ‘ya Ağlıyor

“Bir lider düşünün üyeleri zarar görmesin diye onları her şeyden koruyan,konser de bile hepsinin adını sırtına dövme yaptıran.Üyeler eksik olunca iki kat yorulup açıklarını kapatan, tek yayın yaptığın da bile sürekli onlarla olmak isteyen bir lider Suho.

Şimdiden çok özledim, yemin ederim çok fenayım.

Tek bir kelime bile söylemeden beni örtüyorsun. Sıcak ellerini bana uzatıyorsun.Çünkü benimle birlikte yürümek için buradasın. Lütfen bana bir söz ver. Daima benim yanımda olacak mısın? Ben hep orada olacağım. Bu gece, senin aşkını hissediyorum.

Minik bebeğim seni her daim bekleyecek EXO-L’ler her zaman var olacak.

Sanırım zaman geçtikçe hyungun karakterine dahada çok imreniyorum. Hyung üyelerle sıkça sohbet eder ve bende önemli kararlar almam gerektiğinde yada endişelerim olduğunda ona anlatırım. Ona karşı daima minnettarım.

Güle güle git, tez zamanda gel. Tatlış Lider Suho.

Sonsuza kadar biz biriz, seni çok seviyoruz.

Sen yeter ki orada mutlu ol ve bol bol dinlen 2 yıl beklemek de neymiş.

Belki senin için askere gidemem ama gidecek insanları tanıyorum gitme davşanımm.

Sen gelene kadar çocuklar bize emanet liderim. Sehun’a en az senin kadar iyi bakabiliriz gözün arkada kalmasın”

 

Murat Boz Sünnet Fotoğrafını Paylaştı


Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Pelin Karahan ‘ın Bikinili Pozları

Ailesiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan güzel oyuncu Pelin Karahan sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı bikinili …

Nez 5.kez Nikah Masasına

Şarkıcı 41 yaşındaki Nez 5.kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı teniz antrönürü olan Gökhan …

Srebrenitsa Katliamı

Srebrenitsa Katliamı ya da Srebrenitsa Soykırımı 1991-1995 Yugoslavya İç Savaşı (Hırvatistan Savaşı ve Bosna Savaşı)’nda Sırp Cumhuriyeti …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: