Sürekli Para Kazandıracak İşler

Her insan para kazanma amaçlı çalışırken iş hayatından iki beklentisi olur birincisi emeklerinin karşılıklarını tam olarak almak, ikincisi ise yapılan işin sürekliliğidir. Günümüzde oldukça rağbet gören yeni bir sektör halini almış evde iş imkânları ya da ek işler gibi alternatif işlerde de aynı beklentiler geçerlidir. A’dan Z’ye kazanabileceğiniz sürekli para kazandıracak işler haberimize beraber göz atalım.

O zaman birlikte sürekli para kazandıracak işler konusuna bir bakalım.

Katalog Ürün Satışı

1- Katalog Ürün Satışı

İlk sırada başlangıç noktasında az da olsa gelir sağlamak için yapılan katalog ürünlerinin satışı gelmektedir. Yaptığınız ürün satışlarından ve alt grup olarak oluşturduğunuz üyelerinizin de zamanlar sattığı ürünlerden sürekli olarak para kazanabilmeniz mümkündür. Bunun için katalog satışlar için siteler bulunmaktadır. İşin özeti, firmanın sattığı ürünleri siz satacaksınız ve satıştan kar marjı alacaksınız.

Bu kar oranları değişkenlik gösterebiliyor. Mesela 150 TL’lik satış yaptığınızda 50 TL-100 TL arasında kazanç sağlayabiliyorsunuz.  Bunun dışında kendiniz gibi satış yapacak birini bağladığınızda onun satışı üzerinden de yüzde 5 gibi rakamlar kazanabiliyorsunuz. Bunun için katalog Ürün Satışı yazarak siteleri bulabilir, size uygun siteleri seçebilirsiniz. Bu yöntemin seçenekleri arasında yüzyüze satış olduğu gibi online olarak da satış yapabilirsiniz. Yani bir nevi toptancınızı bulmuş oluyorsunuz, anlık olarak siparişlerinizi bu şekilde satışa çevirebilirsiniz.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Srebrenitsa Katliamı

Srebrenitsa Katliamı ya da Srebrenitsa Soykırımı 1991-1995 Yugoslavya İç Savaşı (Hırvatistan Savaşı ve Bosna Savaşı)’nda Sırp Cumhuriyeti …

Burcu Özberk Tatilin Tadını Çıkarıyor

Afili Aşk dizisindeki başarılı performansı ile Altın Kelebek’te ödül kazanan Burcu Özberk tatilini Bodrum’da sürdüren …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: