Survivor 2020 116.Bölüm Elenen İsim Belli Oldu

Yayınlanan 116.bölüm ile beraber adaya veda eden isim belli oldu. Oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında potaya giren Evrim, Nisa ve Sercan arasında en düşük oy alan kişi elendi. 

  1. bölümün önemli olaylarından biri  Sercan ve Nisa arasındaki polemikti. Aralarında geçen intikam sözlerine Sercan açıklık getirdi. Sercan, 114.bölümde Nisa’nın ismini vermesi konusunda Nisa’nın kendisine verdiği notları paylaştı.

Survivor 2020 116.Bölüm Elenen İsim Belli Oldu

Bir diğer önemlli konu ise adaya veda edecek ismin belli olmasıydı. Eleme adayları Nisa, Evrim ve Sercan’dı. Bu üç isimden elenen ismi ise SMS sıralaması belirlemişti. En düşük oy alan Evrim adaya veda etti.

Survivor 2020’de çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı, haftanın üç günü dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oyunların her birinden dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, akşamında bir isim söyleyecek ve eleme adayı çıkaracak. Bu şekilde 3 eleme adayı arasında, daha evvelce oluşturulan Büyük SMS Oylamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek. Oylama sonuçları, son dörtlüye kadar geçerli olacak.

 

Survivor 2020 Sercan’dan Aşk İtirafı


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Srebrenitsa Katliamı

Srebrenitsa Katliamı ya da Srebrenitsa Soykırımı 1991-1995 Yugoslavya İç Savaşı (Hırvatistan Savaşı ve Bosna Savaşı)’nda Sırp Cumhuriyeti …

Burcu Özberk Tatilin Tadını Çıkarıyor

Afili Aşk dizisindeki başarılı performansı ile Altın Kelebek’te ödül kazanan Burcu Özberk tatilini Bodrum’da sürdüren …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: