Survivor 2020 Sercan’dan Aşk İtirafı

Survivor 2020 yarışmasının yayınlanan bölümünde  yarışmacılardan Sercan ve Nisa arasındaki diyalog herkeste şok etkisi yaptı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sevilen yarışma programı Survivor 2020  son yayınlanan bölümlerinden 115. bölümünde çeyrek finale kalan isimler arasında yer alan yarışmacılardan Nisa ve Sercan arasındaki polemikler ada konseyine damga vurdu. Eski bölümlerde Nisa ‘ya karşı hislerinin olduğunu belli eden Sercan “Nisa ‘nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit” dedi.

Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Sercan haftanın 2. eleme adayı olarak Nisa ‘nın adını söyledi. Yarışmacı Nisa’nın ise eski yaşananları ima ederek  “İlk fırsatta adımı yazacağını biliyordum. Benden intikam almak için yapıyor” demesiyle Sercan sinirlendi. İlk konseyde Nisa ‘ya konu hakkında açıklama yapmayan Sercan, haftanın 3. konseyinde Acun Ilıcalı’dan söz hakkı isteyerek sert açıklamalar yaptı.

Sercan Yıldırım içinde notlar olduğunu söylediği çantasıyla gelip Nisa ile ilgili ilk defa açıklama yaptı.  “En başından bugüne kadar bir çok şey yaşandı. Kendisinin hiç bir zaman zarar görmesini istemedim. Ama zarar gören ben olmuştum. Olaylar tamamen kapanmış ve ben de kendi içimde de kapatmıştım. Ama tekrardan sanki ben peşinde koşuyormuşum havasını vermesi beni çok üzdü ve etkiledi de. Bunu yediremedim kendime. Son oyundaki performansımı da kötü etkiledi.” dedi.

Yarışmacı Sercan sözlerine “Asla peşinden koşan ben olmadım, o da olmadı. Ama tek taraflı yaşanmadı bir şeyler, bunu herkesin bilmesini isterim. Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı. Ama benim de bir gururum ve bir duruşum var. Olaylara çok yakından şahit olan Ezgi, Aycan ve Aşkım var. Ayrıca en yakın arkadaşı olan Cemal Can da bu yaşananlara şahit. Ona da sorabilirsiniz. Bunu herkes bilsin istedim. Ancak detay vermiyorum. Bir çok not var yanımda, göstermek istiyorum ancak gerek yok. Keşke olay kapansaydı ve ben bu saçma açıklamayı yapmasaydım. Ancak bunu kendisi yaptırdı bana. Böyle bir açıklamayı istememiştim.” diyerek devam etti.

İpek Tanrıyar ve Murat Evler’in Bebek Sevinci


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: