Survivor Nisa’dan Cemal Can’a Sert Sözler

Survivor Nisa’nın verdiği röportajda her zaman yan yana olan Cemal Can’ın dokunulmazlık oyunu sonrası duygusal davranak kendi adını yazdırmasını eleştirdi.

TV8 ekranlarının  yayınlanan Survivor 2020’nin yayınlanan yeni bölümünde Mavi takımın kaptanı Cemal Can’ın kendi isteğiyle eleme adayı olması hakkında konuştu.”Biri bir şey söylediği zaman fikrini değiştiriyor. Sözlerinin ve karakterinin arkasında dur” diyerek eleştirdi.

Nisa Bölükbaş  “Cemal Can’ın önce Evrim’i göndermek isteyip şimdi gitmemesi için adını yazdırmasını doğru bulmuyorum. Niye onu kurtarmaya çalışıyorsun? Söylediklerinin arkasında dur ve fikrini değiştirme. Cemal Can kendi düşüncelerinin arkasında durmuyor ve bir kişi bir şey söylediği zaman fikrini değiştiriyor. Sözlerinin ve karakterinin arkasında dur” dedi.

Nisa sözlerine  “Herkes burada birbirine arkadaş gibi bakıyor ama arkasından bir şeyler çeviriyor. 4 aydır Cemal Can ve Yasin, Evrim’in gitmesi için uğraşıyor. Ama Cemal Can bana ‘Evrim ile neler yaşadıysak da artık bu takımın için ve ben onu dışlayamam. 4 kişi artı 1 kişi olmaz bu takım’ dedi. Ama bu takımda o ayrı olan bir kişi benim. Onlar diyorlar ki ‘Takımımıza alalım, yüzüne gülelim’ ama arkasından bana neler diyorlar. Yüzüne gülme ve arkasından bunları söyleme. Cemal Can ve Yasin ile o kadar takılmıyorum. Onlar sürekli birlikteler. Artık ben yokken kendi aralarında kim bilir neler konuşuyorlardır. Herkes çok konuşuyor. Ben konuşmadığım için herkes şaşırdı. Ben herkes gibi düşüncelerimizi söylüyordum. Ama küçüğüm ve Türkçem kötü diye beni dinlemezlerdi.” diyerek devam etti.

Şeyma Subaşı ‘nın Bikinili Pozu


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İleri Sürülen Ozan Güven İçin İstenen Ceza

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ileri sürülen Ozan Güven ‘e 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla …

Simge Sağın Güzelliği ile Hayran Bırakmaya Devam Ediyor

Yaz tatilini karavanda geçirmeyi tercih eden ünlü şarkıcı Simge Sağın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: