Survivor’da Mavi Takım ve Kırmızı Takım Dönemi

Survivor 2020’de dün itibari ile yeni takımlar kuruldu. Takım kaptanlığı için bireysel yarışma düzenlendi. Yarışmanın kazananları Sercan ve Cemal Can oldu.  Ünlüler – Gönüllüler takımları sonlandırılarak Mavi Takım ve Kırmızı takımları kuruldu. 

Mavi Ve Kırmızı Takım

Survivor’da takım kaptanlarının belirlenmesi için oynanan bireysel oyunu Cemal Can ve Sercan zorlu mücdelenin ardından kazanarak kırmızı ve mavi takımların kaptanları oldu. Cemal Can ‘Mavi’ takımın, Sercan ise ‘Kırmızı’ takımın kaptanı oldu ve takım arkadaşlarını seçme hakkını kazandılar.

Acun Ilıcalı, ada konseyinde kaptanlık oyununu kazanan isimlerden takımlarını seçmesini istedi ve yeni takımlar oluştu. Seçme avantajı oyununun kazananı olan Sercan takımına ilk olarak Elif’i, daha sonra Berkan’ı dahil etti.Sercan takımına son olarak Yunus Emre ve Barış’ı alarak kırmızı takımın kadrosunu tamamladı. Kırmızı takım kaptanı olan Sercan’ın adada sık sık gerginlik yaşayan Berkan ve Yunus Emre’yi seçerek aynı takımda buluşturması Acun Ilıcalı’yı da şaşırttı. Konseyde konuşan Acun, “Takımda en dikkat çeken özellik Yunus Emre ve Berkan’ın aynı takımda buluşması oldu. Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur” dedi.

Haftanın ikinci kaptanı olmaya hak kazanan Cemal Can, mavi takıma ilk olarak adadaki en yakın arkadaşı olan Nisa’yı seçti. İkinci tercihini Yasin’den yana kullanan Cemal Can, “Babuşsuz bir takım düşünemiyorum” diyerek üçüncü ismi için Ardahan’ı seçti. Cemal Can’ın kaptanlığını yaptığı mavi takım yarışmacılarına ise son katılan isim Evrim oldu.Seçmeler sonunda mavi takım Cemal Can, Nisa, Yasin, Ardahan ve Evrim’den oluştu

Kırmızı takım kaptanı olan Sercan’ın anlaşmazlıkları nedeniyle tartıştığı Berkan ve Yunus Emre’yi seçerek aynı takımda buluşturması Acun Ilıcalı’yı da şaşırttı. Konseyde konuşan Acun, “Takımda en dikkat çeken özellik Yunus Emre ve Berkan’ın aynı takımda buluşması oldu. Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur” dedi.

 

İnce Görünmek için İpuçları ve Püf Noktalar


Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Yeni Virüs Salgını Tehlikesi Bubonik Veba Nedir

Veba hastalığının bir tür farklı bir biçimi olan Bubonik veba ile alakalı detaylar gündemde araştırılıyor. …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: