Tamer Karadağlı ‘dan Julide Ateş’e Sitem

53 yaşındaki usta oyuncu Tamer Karadağlı Haber Global’de yayınlanan Yapımcılığını BBO’ın yaptığı Jülide Ateş ile 40 programına misafir oldu. Programda gergin anlar yaşandı. Kendisine sorulan ‘Kızına küsen Çoşkun Sabah’a hak verdiniz mi?’ sorusuna sinirlenen Karadağlı sunucu Jülide Ateş’e sitem etti.

Karadağlı; ‘Karısına, kız arkadaşına baskılar uygulayan, kısıtlayan bir adam gibi mi görüyorsunuz beni?’ dedi. Karadağlı’nın bu sorusunun sonrasında stüdyo resmen buz kesti.

Tamer Karadağlı, Jülide Ateş’in kendine yönlendirdiği 40 soruyu cevapladı, Karadağlı hiçbir soruyu pas geçmeden oyunculuktan özel hayatına, ailesine, kişiliğine, sektöre, dizilere, oyunculuğuna, güncel konulara kadar 40 soruyu bütün içtenliğiyle cevapladı.

Tamer Karadağlı 'dan Julide Ateş'e Sitem

TAMER KARADAĞLI: “CAN YAMAN’I TANIMIYORUM”

Jülide Ateş: “Sosyal medya sorusudur aynı zamanda. Size genç oyuncularla alakalı “En çok kimi beğeniyorsunuz” diye soru yöneltiliyor, siz de “Hepsini birbirine karıştırıyorum, hepsi pis sakallı aynı şekilde bakıyor, kızlar da öyle hiçbirini ayırt edemiyorum” demişsiniz…

Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Uğur Pektaş, Can Yaman gibi uzun soluklu dizilerde rol alan genç nesil geldi aklımıza… Rakamları gayet güzel, oynadıkları diziler uzun soluklu sürmüş, çok büyük fan kitleleri var, beğenenler, sevenler var. Hepsi birbirine benziyor yorumunuza istinaden “Genç oyuncuları kıskanıyor musunuz?” sorusunu yöneltti. Tamer Karadağlı’ya soruya şu şekilde cevap verdi:

Aslıhan Güner acı haberlerle yıkıldı

“Yoo hayır niye kıskanayım. Ben kendi dönemimi yaşadım, şimdi bu da onların dönemi, onlar da bu dönemi yaşayacak. Ne güzel, güzel işler yapıyorlarsa ve dizileri seyrediliyorsa ne ala… Ama bu söylediğiniz isimlerden birkaç tanesini tabii ki tanıyorum ama, bazılarını tanımıyorum. Çünkü her diziyi oturup seyretmiyorum. Baktığım zaman herkesin kirli sakallı, tek bir tip içinde olmasını …… “

Ateş söze girdi: “Kıvanç Tatlıtuğ, Uğur Pektaş, Can Yaman dedim. Bunlardan hangisini tanımıyorsunuz? “

İlginizi Çekebilir  Hande Ataizi 'de Oğlu ve Sevgilisi ile Bodrum'da

Tamer Karadağlı: “Can Yaman’ı tanımıyorum. Ayıp mı ediyorum? Bu belki de benim cehaletimdir. Çünkü dediğim gibi dizi seyretmiyorum. 2 buçuk saat dizi seyredecek vaktim yok benim.

Tamer Karadağlı, Jülide Ateş’in “Bugün olsa tekrar eşinizi aldatır mısınız?” sorusuna şu şekilde cevap verdi: O vakitte özür açıklamasını belki de baskıyla yaptım. Ama bugün düşünüyorum. Benim kimseye verecek bir hesabım yok..

Azerbaycan için gönüllü askerlik yapar mısınız?” sorusunu yanıtladı.

“Tek millet iki devlet” diyen Karadağlı, “Beni bu yaştan sonra almazlar ama alsalardı Azerbaycan için gönüllü askerlik yapardım.” ifadelerini kullandı.

 

İrem Sak Çukur ‘da

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Yonca Evcimik’ten 57 yaş pozu!

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik, yeni yaşını iddialı pozlarıyla kutladı. Yıllara meydan okuyan Evcimik, bikinili pozlarıyla gençlere taş çıkarttı ...

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: