Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk iddialarının yayılmasıyla fotoğrafı kaldırdı.

29 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay sosyal medya hesabından 67. yaşına giren usta oyuncu Selçuk Yöntem’in doğum gününü kutladı.

Güzel oyuncunun paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı.

tuvana turkay

Güzel oyuncu için  “Aşkını ilan etti” yorumları yapılması ve Yöntem’le aşk yaşadığı ileri sürülmesiyle yaptığı paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdı.

Selçuk Yöntem ise sosyal medya hesabından  doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Kendisini etiketleyerek yapılan paylaşımları sosyal medya hesabının hikaye kısmından paylaşan usta oyuncu Türkay’ın paylaşımını da yayınlamıştı. Son olarak  “Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür” ederim notu ile kendi fotoğrafını yayınladı.

20200714 100037

Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İleri Sürülen Ozan Güven İçin İstenen Ceza

Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

siyah nokta nasıl geçer

Siyah Noktalar Nasıl Geçer ve Doğal Öneriler

Siyah Noktalar Nasıl Geçer ? Hemen hemen tüm kadınların ve erkeklerin en büyük cilt problemlerinin …

serenay sarıkaya hamile mi

Serenay Sarıkaya hamile mi?

Serenay Sarıkaya hamile mi? Bu ihtimalin akıllara gelmesine sebep olan şey ise ünlü isim Seren …

helnnn

Helin Avşar ‘dan Cesur Paylaşım

Helin Avşar gündelim yaşamından kareler paylaşırken son paylaşımı ise ablası Hülya Avşar’ın çektiği cesur bir …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: