Ücretli Twitter abonelik sistemi geliyor

Şimdi de Ücretli Twitter abonelik sistemi ile ilgili iddialar ortaya çıktı. Söz konusu bu yeni iddiaların çıkış noktası ise Twitter’ın üzerinde çalıştığı yeni proje oluyor.

Ücretli Twitter abonelik sistemi geliyor

Ücretli Twitter abonelik sistemi için iş ilanı açıldı

Twitter tarafından yeni yayınlanan bir iş ilanı ile birlikte üyelik sistemi ile ilgili beklentiler yeniden gündeme geldi. Kısa bir süre önce Twitter, yeni abonelik platformu için iş ilanı güncellemesi yaptı. Bununla birlikte de abonelik sistemi ile ilgili beklentiler yeniden gündeme gelmiş oldu. Ancak bu beklentiler sadece iş ilanı ile değil, daha önce CEO tarafından yapılan açıklamalarla da ilgili oluyor.

Hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce Twitter CEO’su Jack Dorsey, bu yılın sonunda kullanıcıların farklı yaklaşımları test etmeye başlayacağını ifade etmişti. Bununla birlikte yeni bir gelir modelinin reklam platformu ile birlikte tammalayıcı rol üstlenmesini istediklerini de ifade etmişti. Daha sonrasında açılan bu yeni iş ilanı da yeniden ücretli Twitter abonelik sistemi beklentilerini gündeme getirmiş oldu.

Ücretli Twitter abonelik sistemi geliyor

Elbette ki şu an için herhangi bir detay mevcut değil. Çeşitli beklentiler, reklamsız bir kullanım şekli için YouTube benzeri bir üyelik sisteminin oluşturulabileceği yönünde beliriyor. Platformun tamamıyla ücretli olarak kullanılmaya devam edilmesi çok da olası gibi görünmüyor. İlerleyen dönemlerde gelecek yeni bilgiler, daha fazla soru işaretini ortadan kaldıracaktır.

KAYNAK

Genç Radyocu Elçin Özsoy Yaşamını Yitirdi

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

beyaz çay faydaları

Beyaz Çayın Faydaları Nelerdir , Nasıl Yapılır ve Fiyatı

Beyaz Çayın Faydaları Nelerdir? Yapılan araştırmalara göre beyaz çayın faydaları insan sağlığına oldukça fazla. Cildi …

lubnan daki buyuk patlamanin ardindan beyrut 13479304 8326 amp

Beyrut patlaması için açıklama!

Beyrut patlaması için açıklama! Dün yani 4 Ağustos günü Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta yaşanan korkunç patlama …

Chia Tohumu İle Zayıflama

Chia Tohumu İle Zayıflama ve Faydaları

Chia Tohumu İle Zayıflama ve Faydaları .. Anavatanı Güney Amerika olan chia tohumu bu ülkede …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: