Ünlü Şarkıcı İrem Derici Hayalindeki Erkeği Anlattı

Ünlü şarkıcı İrem Derici Nişantaşı’nda kuaföründen çıkarken görüntülediği muhabirlere özel hayatında tercih ettiği erkek modelini anlattı.

Ünlü Şarkıcı İrem Derici Hayalindeki Erkeği Anlattı

Kuaför çıkışı muhabirlerin görüntülediği güzel şarkıcı ile ayaküstü sohbet edildi. Hande Ataizi’nin “Kenan İmirzalıoğlu’nu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan çevirdiğiniz bir adam daha iyi oynar” sözleri hatırlatılan İrem Derici konu hakkında  “Öylemiymiş, çevirelim bakalım sokaktan birini Kenan gibi rol yapabilecek mi? Benim tercihimi soruyorsanız; kaslı ve döşü kıllı esmer erkekleri beğeniyorum. Şaka bir yana ikisi de işlerini mükemmel yapan ve sarsılmayacak markalar olmuşlar. Ben ikisine de bayılıyorum. Buna yorum yapmak ne bana düşer ne Hande Hanıma düşer.” dedi.

Ünlü Şarkıcı İrem Derici Hayalindeki Erkeği Anlattı

 Ayrıca “Karantinada insanlara DM’den yürüyün” dediği için gündem olan güzel şarkıcı, konu hakkında  “Benim yaptığım her espriyi, her küfrü magazin başlığı yaparsanız bu iş ilerlemez. Dünün haberi olur, yeni bir şey olmaz. Uzmanlar gereken her şeyi söylüyor benim birazcık ortamı yumuşatmam lazım. O yüzden ‘DM’den yürüyün’ dedim. Bana karantinaya falan gerek yok. Sabah-akşam yürüyorlar zaten. Ben trol olarak yaşayan bir kadınım. Benim ne yaptığımı yapın, ne dediğimi yapın. Beni kimse örnek almasın. Ben şarkı söyleyen bir kadınım bana neden örnek olma misyonu yüklüyorsunuz? ‘İrem hanım çocuklarımız sizi örnek alıyor’ diyenler oluyor. Almasın abi! Ben sadece şarkı söyleyen bir kadınım” dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle işleri iptal olan Demet Akalın’ın ekonomik sıkıntı çekmesi hakkında ne düşündüğü sorulan Derici, “Bir tane şarkı satın alıyorsun, aranje, klip, PR derken 250 bin lira yapıyor. Gelir kadar giderde var. Ben açlık sınırı olarak bakıyorum. Kiramı ödeyemezsem annemin evine yerleşirim. Orada bir odam var. Onun haricinde kimseyi yargılamak ve eleştirmek bana düşmez. Herkesin farklı gelir ve gider hesabı var” dedi.

Maske takılmasından dolayı tanınmakta zorlu çekilen ünlü şarkıcı İrem Derici  “Bu maske durumu benim işime geldi. Kuaföre yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi kısa boylu bir kadın geçiyor diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız” dedi.

 

Hadise’nin Gigi Hadid’in Makyajsız Haline Yapılan Yorumlara Tepkisi


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İleri Sürülen Ozan Güven İçin İstenen Ceza

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ileri sürülen Ozan Güven ‘e 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla …

Simge Sağın Güzelliği ile Hayran Bırakmaya Devam Ediyor

Yaz tatilini karavanda geçirmeyi tercih eden ünlü şarkıcı Simge Sağın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: