Venüs Face nedir?

Venüs Face nedir? Öncelikle cildin yaşlanmasına ilerleyen zaman yani yaş harici çevre faktörleri, genetik olarak, beslenme, stres gibi birçok sebep de neden olmaktadır. Bunun önüne geçebileceğiniz, yavaşlatabileceğiniz veya dışa gözükmesini engelleyebileceğiniz yöntemler yer alıyor. 

Venüs Face nedir?

Venüs Face nedir?

İnsanın yaşı ilerledikçe vucüt derisi gevşeyerek sarkmalar gözükür. Bunun en belirgin bölgesi olarak yüz bölgesi gösterilebilir. Çene hattı gıdılara dönüşebiliyor ve yüz hatları zamanla kayboluyor. 

Yüz şekillendirme ameliyatıyla, dikkat çekici yüz hatlarını elde ediliyor. Bununla beraber yüz daha havalı, estetik, sıkı ve gergin oluyor. Bu yüzden çok çok tercih edilmektedir. Genellikle çalışan genç bayanlar ve genelde ilk doğumunu yapmış anneler tercih ediyor.

Venüs Face nedir?

Venüs Face ile yüz hatları daha da belirginleşiyor

Bu operasyonun bilhassa yüzünde sarkma olmayan ama biçimi yeteri kadar yerinde olmayan genelde 50 yaş altında genç ve orta ihtiyar bireylere uygulanıyor.

Boyun bölgesi gıdı altına liposuction tercih ediliyor. Boyun yağlarını alarak ince bir boyun hattı oluşturuluyor. Çene hattını belirginleştirmek amacıyla bu aldığımız yağlardan çene ucuna, dudak kenarından aşağıya doğru inen çizgilere, çene kenarı şekillendirme dolguları yapılıyor. Sonuç olarak bu hat belirginleşiyor. Gıdı azalıyor, çene belirginleşiyor.

Venüs Face nedir?

Star yanağı

Yanakların yuvarlaklığını gidermek için ağız içinden yapılan birer santimetrelik küçük deliklerden ağız içinden yanaklardaki yağları azaltılıyor ve ‘star yanağı’ denilen görüntü elde ediliyor.

Mevcut ameliyatta yanak bölgesinde çökertilen alanın üst doğrultusunda kalan alanlar ve göz altlarında kalan çukur alanları tekrar kendi yağınızdan inceltilmiş kök hücreden varlıklı yağ dolgularını bu alanlara da uygulanıyor.

Eğer ihtiyaç varsa kaş kenarları ve kaş altına da dolgu yapılıyor ve kaşların da daha yüksek, gözlerinde daha çekik ve seksi bakması sağlanıyor. Bunların tamamını bitirildiğinde yüz yukarı doğru bakan, daha havalı, daha gergin görünümlü, hatları ortaya çıkmış ve daha kadınsı bir yüz olarak kendini gösteriyor.

Bu işlem 20’li yaşlardan itibaren 50 yaşına kadar ortalama 30’lu yaşlardaki bayanlar için yapılabilen oldukça etkin, sonuçları kalıcı bir yüz şekillendirme sistemi.

Kimlere yapılıyor?

üz şekillendirme operasyonunda yüzün uygunluğu ve sağlık durumu önemli bir kriter. Öncelikle, yüzün sıkı, gergin olması ve sarkmaların olmaması gerekiyor. Kişinin cilt hastalıklarının olmaması da lazım. Bu işe psikolojik alt yapısının, genel sağlığının uygun olması gerekiyor.

Dört beş günlük ödemli devre atlattıktan sonra, genelde birinci haftadan itibaren tamamiyle toplum içine çıkılabilir ve sosyal yaşama dönülebilir. Taburcu olduktan sonra üçüncü günden sonra banyo gerçekleştirme mümkün. Birinci haftadan itibaren de spor yapmaya başlanabilir.

Siyah Noktalar İçin Süt ve Jelatin Maskesi

En İyi Likit Mat Ruj Önerileri

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: