Vizyon Panosu Nedir ve Nasıl Hazırlanır?

Vizyon Panosu Nedir ve Nasıl Hazırlanır? Vizyon panosunu anlamak ve etkili bir şekilde kullanabilmek için öncelikle çekim yasasını bilmek gerekir. Evrendeki her şey aslında enerjidir ve tıpkı mıknatıs gibi enerjiler de kendisiyle aynı frekanstaki enerjileri çeker.

Çekim yasasını oldukça kısa bir şekilde özetleyecek olursak; hayatımızda meydana gelen her olayı biz kendimize çektik ve çekiyoruz. Evren bizim istediklerimizi ve düşündüklerimizi bize getirir bu sebeple düşüncelerimiz yani enerjimiz hayatımızı değiştirir.

Vizyon Panosu ve Çekim Yasası

Vizyon panosu çekim yasasını kullanmanın etkili bir yoludur. Vizyon panosu yapmak için ihtiyacımız olan şeyler: hayatımızda olmasını istediğimiz şeyleri sembolize eden resimler, bir pano ve yapıştırıcı. Hepsi bu kadar.

Seçeceğiniz resimlerde; araba, ev, altın, birbirine aşkla bakan iki kişi, kocaman bir arkadaş grubu, başarıyı sembolize eden bir kupa vb. her şey olabilir, tamamen size kalmış.  Sanki oyun oynar gibi istediğiniz hayatı kendiniz için seçip yaratacaksınız. Resimleri barındıran bu panoyu da her zaman gördüğünüz bir yere asın.

Yani her gün o resimleri görüp hem hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan motivasyonu kazanın hem de evrene neyi istediğinizi net bir şekilde söylemiş olun. Sonra bırakın mucizeler teker teker meydana gelsin.

Vizyon panosunu kullanırken dilemek ve yoldan çekilmek çok önemlidir. Yoldan çekilmek derken hayallerinize ulaşmak için uğraşmamaktan bahsetmiyorum, hayalleriniz için elbet çabalayacaksınız. Ama “Ben hayalimi vizyon panoma astım 6 ay geçti hala hiçbir şey olmuyor.” diye hayıflanmak doğru bir tutum olmaz. Evren size dileğinizi getirecektir, bunun ne zaman ve nasıl olacağı ile sizin ilgilenmenize hiç gerek yok. Yolculuğun tadını çıkarın ve dileğinize inanç aşılayın. Dileğinizin gerçekleşeceğine olan inancınız sağlam olduğunda gerçekleşmesi an meselesidir.

Doksanlarda Çocuk Olmak

Vizyon panosu kullanmanın en eğlenceli kısmı, üzerinden biraz zaman geçtikten sonra yaptığınız vizyon panolarına dönüp tekrar bakmaktır. Gördüklerinize inanmakta zorlanabilirsiniz çünkü tam olarak sizin astığınız resimdeki görüntünün aynısı artık sizin hayatınızda olabilir. Hayallerinizi gerçekliğinize dönüştürmüş olmanın verdiği keyif inanılmaz olacak.


Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Petek Dinçöz’ün İnanılmaz Değişimi

Bir zamanlar gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı ve oyuncu Petek Dinçöz sizce şu an ne haldedir. …

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Dizisinde Koronavirüs Vakası

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in üstleneceği Yarım Kalan Aşklar Dairesi çekimleri devam ederken …

Boyun Ağrısı Nedenleri ve Tedavisi

Boyun kısmı hareketli bir bölge olması nedeniyle ağrılara, yaralanmalara çok açık bir bölgedir. En sık …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: