WhatsApp’da Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

WhatsApp’da Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek

WhatsApp’da kişi veya gruplarda gönderilen mesajlardan fotoğraflar geliyor. Bazen kızgınlıkla bazen de yanlışlıkla fotoğrafları siliyor ancak geri getiremiyoruz. WhatsApp’da silinen fotoğrafları geri getirme için basit ve hızlı bir yolu var.

Fotoğrafları bir düğmeye basıp sildiğiniz gibi, yine bir düğmeye basarak fotoğrafı geri getirebilirsiniz. İlk yapmanız gereken fotoğraf gelen konuşmayı kontrol edin, karşı taraf fotoğrafı silmemiş olabilir. Fotoğrafı tekrar geri isteyebilirsiniz.

WhatsApp’da Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

WhatsApp Yedekleme İşlemi

Kişi veya grup konuşmalarında sildiğiniz fotoğrafı sadece benden sil dediyseniz, fotoğraf karşı taraf için silinmiş olmuyor. Fotoğrafı hiçbir şekilde alamıyorsanız, WhatsApp yedekleme özelliğini kullanmanızı öneririz. Yedekleme özelliği android ve İOS işletim sistemlerinin hepsi için geçerlidir. Fotoğrafı silseniz bile, yedeklemeyi geri yükle dediğinizde silinen fotoğrafları geri getirmiş olacaksınız. WhatsApp yedekleme özelliği aktif değilse, fotoğraf silindikten sonra yedekleri geri yükle deseniz bile, fotoğraf geri gelmeyecektir.

Cep Telefonunuzda WhatsApp Klasörünü İnceleyin

WhatsApp klasörünü inceleme özelliği İOS işletim sistemi yüklü cihazlar için geçerli değildir. Bu özellik sadece android işletim sistemlerine ait cihazlarda geçerlidir.

WhatsApp uygulaması gönderilen ve gelen tüm fotoğrafları klasöre kaydeder. Fotoğraf silinse bile, klasörün içinde fotoğraflar kaydedeli kalır. WhatsApp klasörünü bulmak için dosyalar kısmından; WhatsApp, media, WhatsApp images yolunu takip edebilirsiniz. Gönderilen fotoğraflar sent klasörünün içerisinde yer almaktadır.

 

Kişisel Gelişim Ve Kişisel Gelişime İnanmayan İnsanlar…

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri

Çiçek hediyelerin en zarifidir. Her şeye etkisi olan burçların çiçek zevklerine de etkisi vardır. Gelin …

Uzun İlişki Sırları

İnsanlar için uzun ömürlü bir ilişki hayattaki en güzel şeylerin başındadır. Peki uzun ilişki sırları …

Saç Tipine Göre Nasıl Saç Kurutulur

Saçlar kadının güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Her saç tipine göre nasıl saç kurutulur gelin …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: