Yemek Tarifi Yazarak Para Kazanmak

Yemek tarifi yazarak para kazanmak aslında kolay bir yoldur. Ancak genel olarak nereden başlanılacağı bilinmez, bu yüzden genelde gerçekleşmeyen planlar arasında yer alır.

Evet, yemek tarifi yazmak ta artık ek iş kategorisinde, sonuçta herkes yemek yapmayı bilmeyebilir ya da değişik lezzetleri denemek isteyebilir en basiti yemek yapmayı yeni öğrenenler için tasarlanmış bir kitap ile para kazanabilirsiniz.

Pişen yemekler standart malzeme veya belirli süreler ile yapılsa da her bayan yemek yaparken kendinden farklı malzemeler katabilir ya da farklı yöntemle pişirebilir.

Ayrıca ülkemizde farklı yörelerimiz olmakla birlikte en az o kadarda değişik lezzet ve tatlar var unutmayın. Yemek tarifi yazmak hanımlar açısından söylüyoruz belki de en kolay yapacağınız iştir kendinize has tarifler ve akıcı anlatım biçiminiz ile ister internet ortamında isterseniz de basılı olarak kitap yazabilirsiniz.

Yemek Tarifi Yazarak Para Kazanmak
Yemek Tarifi Yazarak Para Kazanmak

Başvuru yapmaktan kaçınmayın

İnternet ortamından kendi siteniz olmadan para da kazanabilirsiniz. Bunun için yemek kategorisi sunan internet sitelerine editör olarak başvuru yapmanız gerekir. Bu başvurularda genel olarak olumlu sonuçlanacaktır. Sizden öncelikli olarak birkaç deneme yazısı isteyeceklerdir. Bu yazılarınızda özellikle özenli bir şekilde yazarak bir nevi ön başvuru ön değerledirme sürecine girersiniz. İnternet sitelerinde yazmaya başladığınızda ilk etapda yazı yani içerik başına size ücret ödenecektir. Girdiğiniz tarif başına 5 ile 20 TL arasında bir ücret ödenir. Daha sonra tecrübeleriniz ile beraber haber başına yerine içerik kalitesi, aylık ücret, sitenin hitine göre ücretlerde değişikler olacaktır. Asıl önemli olan başvurunuzu sınırlandırmamak yani gerekirse 50 tane farklı siteye belirlediğiniz belirli bir ön yazı ile başvurunuzu yapmak. Reddedilmekten korkmadan, heryere başvurun.

Yemek kitabı yazmak denilince insanların aklına kolay bir ürün gelir, ancak tariflerinizin denenmiş olması ve verdiğiniz ölçülerin tam olması önemlidir.

Bildiğiniz ve pişirdiğiniz yemekler ile denemediğiniz yemekler bir olmaz elbette yanılma paylarını da hesaba katarsak bazen ortaya fiyasko bir manzara çıkabiliyor. Bu yüzden denenmiş yemekleri kitabınıza eklemek daha mantıklıdır, yemek yapabiliyorsanız kendinize has yöntemleriniz varsa ne duruyorsunuz siz de yemek kitabı yazabilirsiniz.

 

Evde Bohça İşi Yaparak Para Kazanma

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Jean Giymenin Püf Noktaları

Bu yazımızda sizler için Jean giymenin püf noktaları ve bunların nasıl doğru uygulanacağından bahsedeceğiz. Nedir …

Mucize bebek Ayda bebek kimdir

İzmir depreminde 91. saatte mucize yaşandı. Enkazdan çıkarılan Ayda bebek umut oldu. Kurtarma ekipleri Ayda’nın sesini duyduğunu, …

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: