Yengeç Burcu Nasıl Geri Döner

Yengeç burcu insanların da inatçı bir kişiliğe sahip olduklarını bilmek lazım. İnatlarının yanında aynı zamanda gururlu insanlardır. Bu yüzden Yengeç burcunu geri kazanmak biraz zordur. Yengeç burcu nasıl geri döner beraber bakalım.

Yengeç Erkeği Nasıl Geri Döner

Yengeç erkeği romantik filmlerdeki karaktere benzemektedir. İlişkilerinde mantıklı, romantik, ilişki adımları olması gerektiğini gibi atan, ilişkisindeki her duyguyu öne çıkaran onlara sahip çıkan karakterlerdir. Eğer ayrılık yaşadı iseniz ve ilişkinizde sevgi-saygı devam ediyorsa onu kazanmak kolaydır.

Çünkü yengeç erkeği empati yapmasını bilen, karşısındaki kişiyi de düşünen bir yapıya sahiptir. Sizin üzüldüğünüz kadar o da üzülecektir. Ancak sakın arkadaş ortamlarına dalma, mutlu görünme, farklı flörtler,kıskandırma gibi seçenekleri kullanmayın. Size olan öfkesi artacaktır ve daha sinirlenecektir. Onu tekrar kazanmak için ona sevdiğinizi söylemekten kaçınmayın, ilk adımı sizin atmanızda hiçbir sakınca yoktur.

Yengeç Burcu Nasıl Geri Döner

Yengeç Burcu Nasıl Geri Döner

Yengeç Kadını Nasıl Geri Döner

Yengeç burcu kadını gerektiği kadar romantik gerektiği kadar gururlu ve düşünceli bir yapıya sahiptir. Söylediklerinize çok önem verecektir, onu söylediklerinizle hipnotize bile edebilirsiniz. Ağzınızdan çıkan her söz çok önemlidir.

Geçmişte yaşadıklarınızı anlatıp, ne kadar mutlu olduğunuzu söylebilir, bu mutluluğu tekrar yaşamak istediğinizi söyleyin. İşe yarayacaktır. Yengeç kadını için gurur yapmadan yaklaşın, tabii geri kazanmak istiyorsanız. Onu sadece sözlerinizle tekrar geri kazanabilirsiniz. Ona vereceğiniz hediye bir nevi çileğin üstündeki çilek olacaktır. Sadece güzel bir hediye yerine bir konuşmanın üzerine çiçek onu tekrar kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Bim 10 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim 10 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Maxi Scooter …

Midye Pilaki Tarifi ve Malzemeleri

Midye Pilakisi nasıl yapılır, gerekli malzemeler nelerdir? Midye Pilakisi Tarifi Hazırlanışı ve püf noktalarına beraber bakalım. İşte midye …

Folik Asit Eksikliği Belirtileri ve Nedenleri Nelerdir?

Folik Asit Eksikliği Belirtileri ve Nedenleri Nelerdir? Ispanak, folik asit (B9 Vitamini) bakımından en zengin …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: