Yengeç Burcu Neden Aldatır

Yengeç burcu sevdiğine sadık bir burçtur. Bir yengeç eğer sizi aldatıyor ise ilişkinizi ve kendinizi gözden geçirmeniz gerekiyor demektir.

Çünkü yengeç burcu her ne kadar astroloji dünyasında şıpsevdi olarak gözükse de gerçekten tüm duygu ve düşünce dünyasını karşı cinse kolay kolay açamaz. Ayrıca  gerçekten sevgisine değer biri ile karşılaştığında inanın onu tanıyamazsınız. Sevmenin ve sevilmenin en güzel halidir yengeç burçları.

Astroloji Haritasında Yengeç Burcu’nun Yeri Neresidir?

Astroloji Haritanın dördüncü sırasında yer alan burç 22 Haziran – 22 Temmuz aralığında yer almaktadır. Astrologlara göre burçlar arasındaki hem en tutarlı ve hem de en değişken burç yengeçtir.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu su grubu olmasının da verdiği enerji ile oldukça hassas ve enerjisi yüksek bir burçtur. Ne kadar burçlar arasında duygusal, hassas ve narin olarak bilinse de inatçı ve mantıklı bir insan olduğu zamanlar da fazladır. Sadece kendi asilliği ve pozitif enerjisi sayesin de realist tutumları pek dışa vurum göstermez.

İlişkilerinde Benimsediği Roller Nelerdir?

Ailesine ve evine bağlı bir burçtur. Evde vakit geçirmeyi, kendisine ve sevdiklerine zaman ayırmayı fazlasıyla sever. Bu sebeple ilişkilerinde istemsizce ebeveyn rolüne girdikleri görülmüştür. Yengeç burçları tek düze sevemez, içlerinden gelen bir şefkat ve merhamet her daim vardır. Bu sebeple yaşadıkları ilişkilerde problem yaşadıklarını görüyoruz.

 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Olumlu Özellikleri: Hayal gücü yüksek, üretmeyi seven, el lezzeti olan, merhamet sahibi, şefkatli, becerikli, evine ve ailesine sadık, vatan ve millet sevgisi olan, ebeveynlik duyguları gelişmiş, zarif ve sempatik bir burçtur.

Olumsuz Özellikleri: Ani duygu değişimleri olan, çok fazla kıskançlık duygusu besleyen, şımarık, iradesi kuvvetsiz, zayıf karakterli, inatçı, kendisine üzülmeye ve acımaya oldukça meyilli bir burçtur.

Yengeç Burcu Neden Aldatır?

Duygu değişimleri oldukça sık olan ancak bulunduğu yeri ve durumu da sahiplenen bir burçtur. Yengeç burcu ilişkide birlikte olduğu bireye göre şekillendirir hareketlerini. Bir yengeç burcu ilişkisine ihanet ediyor ise eğer en başlıca sebepleri: beklediği ilgi ve sevgiyi görememesi, gösterilen değerin kendisine yetmemesi, ilişkisine olan öfkeyi böyle bir yol ile dindirmek, yapmış olduğu fedakarlıkların görülmediğini hissetmesi, her ne kadar sadık bir burç olsa da arada sırada aksiyon seven bir burç olması gibi sebeplerden ötürü olabilir. Ancak şunu unutmamak gerek, bir yengeç burcu duygusal bağı olmayan birisiyle ilişkisini devam ettirmez. Eğer hem ilişkisini devam ettiriyor hem de aldatıyor ise partnerini seviyor ancak yeteri kadar sevilmediğini düşünüyor olabilir.

Burçlara Göre Hediye Seçimi

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Mucize bebek Ayda bebek kimdir

İzmir depreminde 91. saatte mucize yaşandı. Enkazdan çıkarılan Ayda bebek umut oldu. Kurtarma ekipleri Ayda’nın sesini duyduğunu, …

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: