Yengeç Burcu Neden Sevilmiyor

Önce yengeç burcu hakkında bilgi edinelim. Yengeç neden sevilmiyor, tembel mi yoksa duygusal mı? İşte bu soruların cevabı…

Yengeç burcuna sahip olan kişiler ailelerine çok bağlıdırlar. Astroloji bilgilerine göre duygusal bir yapıya sahip oldukları için duygusal yönden balık burcuna benzetilebilir. Annelik denince akla gelen burç yengeç burcudur. Sevdiklerinin hep iyi ve güvende olmasını isterler. Yengeç burcu insanı için kendisinden önce sevdikleri gelir.

Duygusal yapısı ön planda olduğu için hisleri çok kuvvetlidir. Sevgiye çok değer veriler. Karşı tarafında aynı şekilde kendilerini sevmesini isterler. Bir kişiyle tanıştıklarında en başta güven arayışı içine girerler. Kırılgan yapıları vardır ve kırgınlıklarını başkasına yansıtmamaya çalışır. Bazen karamsarlığa gidebilen bu burca ait diğer bir özellik de içine kapanıp uzun süre böyle kalabilir. Bu durumda kendi içinde fırtınalar kopmasına zemin hazırlar. Milliyetçi duyguları oldukça ağır basar. Yaşadığı ülke için her şeyi yapabilir. Ülkesine, toprağına çok bağlıdır. Evlilik, yuva kurma denince yengeç akla gelir. Bu konularda çok iyi niyetlidirler. Dostluğa da bir o kadar önem veriler ve misafir ağırlamaya bayılırlar. Çok güzel yemek yapma gibi değişik marifetleri bulunur.

Yengeç Burcu Tembelliği

• Hepimizin yengeç burcuna ait sevmediğimiz özellikleri bulunabilir. Biraz da bunlardan bahsedelim. Bir yengeç burcu arkadaşınız varsa bu burcun ne kadar tembel olduğunu da biliyorsunuzdur. Çünkü kendisinden bir şey yapmasını istediğinizde bu isteği yapabilmek için saatlerce kendisiyle mücadele eder. En sonunda da geciktiği için sizin sinirlerinizi hoplatabilir.

• Siz ondan bir şey istediğinizde oldukça kendini ağırdan alır fakat iş kendi çıkarları olduğu zaman her şeyin hemen olup bitmesini ister. Başkalarını beklemeye tahammül edemezler.

Yengeç Burcu Duygusallığı

• Bu burcun diğer sevilmeyen bir özelliği de duygusal yönleridir. Bütün her istediklerini yaptırmak için duyguları ön plana katarlar. Yapmadığınız taktirde ağlayabilirler.

• Sebep yokken bile size küsebilir. Küstüğünde sebebi varsa bunu kimse bilemez.

• Kendi hayatındaki sorunlar bittiğinde, kendine üzülecek yeni konular bulabilir.

• Arkadaşlık ilişkilerinde, yeni arkadaş edinmek istemez ve arkadaşlarının da yeni kişilerle tanışmasına karşıdır.

• Yengeçler çok aşırı kıskançtır ve bu kıskançlıklarını sürekli dile getiriler. Dile getirmedikleri taktirde surat asarak belli ederler.

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: