Yeni Batman filmi hakkında ilk bilgiler geldi

DC Comics’in yeni çizgi roman film uyarlaması olacak olan yeni Batman filmi ile ilgili bazı bilgiler netleşti. Daha önce farklı oyuncularla ve farklı hikayelerle karşımıza çıkan karakter 2021 yılında farklı olaylarla karşımıza çıkacak. Filmin tam olarak ne üzerine odaklanacağı ile ilgili filmin yönetmeninden ilk açıklama geldi.

Yeni Batman filmi hakkında ilk bilgiler

Filmin senaristi Matt Tomli, filmin Batman’in doğuş yıllarını anlatacağını doğruladı. Filmde karakterin gelişimini ve yaşadığı travmaları izleyeceğiz. Diğer filmlerin aksine bir maceraya değil karakterin kendisine odaklanılacak gibi görünüyor. Daha önceki filmlerde izlediğimiz karakterler bu filmde bulunmayabilir.

Film hakkında yaygın bir tahmin var: film 90’larda geçebilir. Şuana kadar yayınlanan görsellerin konseptine bakacak olursak bu filmin günümüzde geçtiğini söylemek pek doğru olmaz. Bu karmaşık detaylar hayranların ilgisini artırmaya yetiyor.

Yeni Batman filmi hakkında ilk bilgiler geldi

Filmle ilgili yayınlanan tek fragman bir teaser videosu, bu videoda Robert Pattinson’ı zırh içerisinde görüyoruz. Göğsündeki yarasa sembolünün, annesinin ve babasının vurulduğu silahtan yapıldığı söyleniyor.

Maymunlar Cehennemi film serisinden tanıdığımız Matt Reeves, bu filmin yönetmenliğini üstlenecek. Başrol olacak olan Robert Pattinson Batman olarak karşımıza çıkacak. Filmin kötü karakteri olacak olan The Penguin’i ise Colin Farrell canlandıracak.

KAYNAK

Stajyer film konusu ve oyuncuları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Karbonatın Faydaları- Mükemmel bir yüz ve cilt için

Karbonatın faydaları denilince biz saymakla bitiremeyiz. Mükemmel bir yüz ve cilt için karbonatı cildinizde denemeye …

PMS ve Regl dönemlerinde kas ağrıları için 5 egzersiz

PMS ve Regl dönemlerinde kas ağrıları için 5 egzersiz..  Regl olmadan yaklaşık bir hafta öncesinde …

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Pis Yedili adındaki gençlik dizisiyle dikkat çekmeyi başaran Uraz Kaygılaroğlu oyunculuktaki performansı ile son dönemlerde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: