Zeynep Bastık Hakkında Her Şey!

Müzik dünyasında onu Murat Dalkılıç’ı vokalisti olarak giriş yapan Zeynep Bastık kimdir? Son zamanlarda Youtube üzerinden seslendirdiği birçok cover ile adından söz ettiriyor. İşte güzel oyuncu hakkında bilmedikleriniz.

Öncelikle Yengeç burcu güzellerinden olan Zeynep Bastık 1.65 m boyunda. 8 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise öğrenimini ise İzmir’de tamamladı. Güzel oyuncu üniversite eğitimine ise zamanı olmadığını söleyerek gitmemiştir.

Zeynep Bastık kimdir?
Zeynep Bastık kimdir?

Zeynep Bastık’ın Müzik Dünyasına Girişi

Müzik dünyasına aslında çok küçükken başladı. Ailesinin müzik dünyasında bulunması onun da bu dala yönelmesinde etkili oldu. Teyzesi konservatuarda öğretim görevlisi, dedesi bağlama sanatçısı, anneannesi ise eski Türk Halk Müziği sanatçısıdır. Ailesinin bu denli Müzikle iç içe olması onun yolunu da açtı. Lise yıllarında İzmir’de arkadaşları ile R&B ve Rock üzerine Jackpot aldlı bir grub kurdu. Bu grupta aktif olarak devam ederken arkadaşı aracılığıyle Murat Dalkılıç ile tanıştı. Murat Dalkılıç ile tanışması onun ekranlara da atım atmasında anahtar rol oynadı. Murat Dalkılıç’ın ‘Lüzumsuz Savaş’ adlı şarkısına birlikte düet yaptı ve bu düetle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Yükselişi ve Oyunculuğu

Güzel oyuncunun Youtube üzerinden yayınladığı büyük ilgi gördü. Ayrıca Ezhel’in Felaket şarkısını kendine has bir stil ile söyleyerek kendine hayran bıraktırdı. Güzel oyuncu  Çeşme’de verdiği konser gelirinin tamamını vahşice öldürülen Emine Bulut’un kızına bağışlamış, büyük takdir toplamıştı.

Zeynep Bastık

2015 yılında Fox Tv’de yayınlanan Adı Mutluluk adlı dizide Gonca Gül Duran karakteri ile oyunculuk yaşantısını sürdürmüştür.Kelepçe Vurulmaz adlı dizisinde de yer alarak oyunculuk kariyerine de adım atmış olan Zeynep Bastık, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde İrem karakterini canlandırıyor. Güzel oyuncu Çukur dizinde Aliço karaketeri ile bildiğimiz Rıza Kocaoğlu ile de kısa süre ilişki yaşamıştır.

 

Tuba Büyüküstün Hakkında Her Şey!

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 10 Film

Mutlaka izlenmesi gereken filmler…  İşte izlediğinizde muhteşem sahnelerin aklınızdan silenemeyeceği eski ama harika filmler. Yeşil …

Sevgili İle Yapılacak Aktiviteler

Sevgili ile yapılacak aktiviteler… Sinemaya gitmek, bölgenin ünlü yerlerini ziyaret etmek, yemeğe çıkmak, alışveriş yapmak… Peki, …

Belinizi İnce Göstermenin Yolları

Belinizi İnce Göstermenin Yolları Nelerdir? Bel bir kadın için en önemli yer. Kıyafet oyunlarıyla bel …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: